Швейцарія ввела додаткові санкції проти Росії

Швейцарія ввела додаткові санкції проти Росії

Швейцарія ввела додаткові санкції проти Росії
Парламент Швейцарії в Берні, Швейцарія. Фото: Getty Images

Швейцарія вводить санкції проти Росії у зв'язку з анексією Луганської, Донецької, Запорізької та Херсонської областей України

Про це йдеться в заяві Федеральної ради країни.

За даними уряду, 30 фізичних осіб потрапили під фінансові санкції та заборону на поїздки, 7 юридичних осіб тепер перебувають під фінансовими обмеженнями.

"Ще 30 фізичних осіб тепер підпадають під фінансові санкції і заборону на поїздки, 7 юридичних осіб підпадають під фінансові санкції. У списках в основному ті, хто брав участь у так званих "референдумах", організованих Росією в українських областях наприкінці вересня. Їхні активи в Швейцарії тепер повинні бути заморожені і про них необхідно повідомити в Державний секретаріат з економічних питань (SECO)", — йдеться у повідомленні.

Санкційний список Швейцарії тепер ідентичний такому ж переліку ЄС.

Крім того, санкції, які вже застосовуються до територій так званих "ЛНР" і "ДНР", тепер будуть поширюватися і на непідконтрольні Україні території Запорізької та Херсонської областей. Відповідні зміни набудуть чинності 12 жовтня о 19.00.

На початку серпня Швейцарія запровадила додаткові санкції проти Росії. Нові заходи передусім стосуються заборони на купівлю, імпорт або транспортування золота та золотих виробів з Росії. Послуги, пов’язані з цими товарами, також заборонені.

Наприкінці лютого Швейцарія заморозила активи президента РФ Володимира Путіна, прем'єра Михайла Мішустіна, міністра закордонних справ Сергія Лаврова. Наближеним до Путіна та російським олігархам заборонили в'їзд в державу.

Читайте також

Швейцарія запровадила додаткові санкції проти Росії

Швейцарія доєдналася до санкцій ЄС проти Росії у повному обсязі

На початок