До кінця року окупанти на Луганщині примушують людей отримати паспорт РФ, аби мати виплати

До кінця року окупанти на Луганщині примушують людей отримати паспорт РФ, аби мати виплати

До кінця року окупанти на Луганщині примушують людей отримати паспорт РФ, аби мати виплати
Російський паспорт. Фото: Facebook / Асоціація реінтеграції Криму

Окупанти примушують населення Луганщини отримати російський паспорт до 1 січня. Про це повідомив начальник Луганської обласної військової адміністрації Сергій Гайдай.

"Окупанти дали населенню трохи більше як два місяці, аби отримати паспорт РФ. Раніше, у переважній більшості, то були популізм та бажання самих жителів регіону. Тепер вже не запитують — хочеш або ні?", — наголосив Гайдай.

Він зазначив, що з 1 січня будь-які виплати — зарплата, соціальні, грошові перекази, здійснюватимуться виключно за наявності індивідуального особового рахунку. Але, щоб його відкрити, потрібно мати російський паспорт. За словами голови ОВА, людям не залишають вибору.

"Безпосередньо силою не примушують — просто залишають без грошей. Та не попереджають, що в України за цим питанням посилено кримінальну відповідальність", — повідомив очільник Луганщини.

Що відомо

  • Росіяни проводять примусову паспортизацію на окупованих територіях Луганщини
  • 11 липня президент Росії Путін видав указ, який передбачає спрощений порядок надання російського громадянства для всіх громадян України.
  • Міністерство закордонних справ України у відповідь на це оприлюднило заяву, в якій зазначено, що паспортизація українських громадян є юридично нікчемною та не матиме правових наслідків для України. "Росія використовує спрощену процедуру видачі паспортів для затягування зашморгу на шиях мешканців тимчасово окупованих територій нашої держави, змушуючи їх брати участь у злочинній діяльності окупаційних адміністрацій та російської загарбницької армії, йдеться в заяві.

Читайте також

Уряд РФ вважає відновлення Лисичанська перспективнішим за Сєвєродонецьк

Шукають українські ДРГ: на Луганщині окупанти посилили фільтрацію та запровадили комендантську годину

Понад 30 жителів Біловодська напередодні "референдуму" перевірили на поліграфі у Луганську

Читайте всі новини Донбасу в Telegram, Viber, Facebook, YouTube та Instagram

На початок