Ворог витрачає сотні мільйонів доларів на ракети аби українці день-два побули без світла – Шмигаль

Ворог витрачає сотні мільйонів доларів на ракети аби українці день-два побули без світла – Шмигаль

Ворог витрачає сотні мільйонів доларів на ракети аби українці день-два побули без світла – Шмигаль
Фото: Уніан

В понеділок, 10 жовтня, через ракетні обстріли було знеструмлено 3,9 тисячі населених пунктів в Україні. Станом на 11 жовтня у 3,8 тисячі населених пунктів повернулося світло.

Про це повідомляє пресслужба прем'єр-міністра Дениса Шмигаля.

"Учора через ракетні обстріли було знеструмлено 3,9 тис. населених пунктів: міст, сіл, містечок. Уже зараз енергетикам та рятувальникам вдалося відновити електропостачання в більшості регіонів. У 3,8 тис. населених пунктів повернулося світло", – заявив прем'єр.

За його словами, стабілізовано електропостачання в західних областях, практично повністю заживлений Харків і Харківська область: "Тривають відновлювальні роботи для забезпечення енергоживлення центральних регіонів та Києва. Їх планується завершити протягом кількох днів".

Шмигаль додав, що "ворог продовжує витрачати десятки ракет ціною в сотні мільйонів доларів на те, аби українці день-два побули без світла". Голова уряду закликав українців обмежити споживання електроенергії в години пік – з 17:00 до 23:00. У цей час непотрібно вмикати енергомісткі прилади: "Це дуже важливо для стабільної роботи нашої енергосистеми".

За словами Шмигаля, зараз немає потреби ані в аварійній допомозі з боку європейських країн, ані в імпорті електричної енергії.

Що відомо

  • РФ 10 жовтня запустила по Україні 83 ракети, 43 з них збили ЗСУ. Окрім ракетних атак росіяни завдали авіаційних ударів із застосуванням 17 БПЛА типу “Шахід” з території Білорусі та АР Крим.
  • В ОПУ повідомили, що російські ракети влучили в об’єкти критичної інфраструктури (переважно об’єкти енергопостачання) у 12 областях та м. Києві. Станом на 20:30 10 жовтня частково порушено електропостачання у 15 областях та у місті Київ.
  • Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль повідомив, що обстріли російської армії пошкодили 11 важливих інфраструктурних об’єктів у 8 регіонах та Києві, частина областей знеструмлені.

Читайте також

Україна призупиняє експорт електроенергії задля стабілізації енергосистеми

У РФ дві мішені: енергооб'єкти по всій країні та люди — Зеленський

Дитячий майданчик, музей, житлові будинки. Що відомо про ранковий ракетний обстріл України

Наслідки ракетного удару по Україні, відключення електрики, нові обмеження для РФ, 230-й день війни. Онлайн

На початок