В Україні посилять роботу поліції у вечірній час, залучатимуть тероборону — Денисенко

В Україні посилять роботу поліції у вечірній час, залучатимуть тероборону — Денисенко

Ексклюзивно
В Україні посилять роботу поліції у вечірній час, залучатимуть тероборону — Денисенко
Фото: УНІАН

В Україні посилять роботу поліцейських у вечірній час. Наразі виробляються певні алгоритми для кожного конкретного населеного пункту, також за потреби залучатимуть тероборону.

Радник міністра внутрішніх справ України Вадим Денисенко розповів в ефірі Суспільного, що коригувальників вогню затримують регулярно.

"Росіяни протягом останніх 30 років збудували величезну мережу свої агентури. Фактично один раз на два-три дні СБУ робить заяви про затримання тих чи інших людей, які займаються саме цими справами. Їх очікує в середньому від 8 років ув’язнення", — розповів Денисенко.

За його словами, поліція продовжує працювати у посиленому режимі. Наразі виробляються певні алгоритми для кожного конкретного населеного пункту, де будуть посилюватись патрулі, і відповідно в разі відключення електроенергії у вечірній час змінюватимуться маршрути або коригуватимуться поліцейських патрульних автомобілів.

"Там, де це можливо, буде залучатися тероборона та небайдужі люди. Пам’ятаємо, що 24 лютого всі зібралися. Тоді різко пішла на спад злочинність, не в останню чергу через те, що люди самі між собою домовлялися, слідкували, що відбувається в їхніх будинках. В щоденному режимі ми бачили відео, як ловили і мародерів, і тих, хто займався злочинною діяльністю", — додав Денисенко.

Що відомо

  • Поліція Київщини з вечора понеділка, 10 жовтня, збільшила кількість зовнішніх нарядів у вечірній та нічний час.
  • Зранку 10 жовтня російські окупанти завдали ракетних ударів по різних містах України. Під обстріл потрапили Київ, Львів, Запоріжжя, Харків, Вінниця, Тернопіль, Дніпро, Миколаїв. РФ запустила по Україні 83 ракети, 43 з них збили ЗСУ. Окрім ракетних атак росіяни завдали авіаційних ударів із застосуванням 17 БПЛА типу “Шахід” з території Білорусі та АР Крим. Пошкоджено 11 важливих інфраструктурних об’єктів у 8 регіонах і Києві. Частина областей знеструмлені, всі служби працюють на місцях і оперативно відновлюють інфраструктуру.
На початок