Білорусь посилює кордон та маніпулює, що небезпека може йти з України — ДПСУ

Білорусь посилює кордон та маніпулює, що небезпека може йти з України — ДПСУ

Білорусь посилює кордон та маніпулює, що небезпека може йти з України — ДПСУ
. Фото: Суспільне Рівне

У Держприкордонслужбі не відзначають змін ні за кількістю особового складу армії Республіки Білорусь (РБ), ні в характері їхніх дій біля українського кордону. Українські підрозділи розвідки і всі підрозділи Сил безпеки й оборони слідкують за розвитком ситуації.

Як розповів у ефірі телемарафону речник Державної прикордонної служби України Андрій Демченко, ситуація на українсько-білоруському кордоні залишається контрольованою. Всі сили, які зараз посилюють цей напрямок, роблять все необхідне, щоб вона такою й залишалася.

Він повідомив, що ведуться укріплення по лінії кордону та прикордонній зоні, щоб "всі сили, які знаходяться на цьому напрямку, мали й місця для укриття, і можливість ведення повноцінних бойових дій" у випадку, що армія РФ спробує повторно вдертися з території Білорусі або безпосередньо збройні сили РБ долучаться до російського вторгнення. Всі українські військовослужбовці готові до будь-якого розвитку подій на кордоні з Білоруссю та вмотивовані дати відсіч ворогу.

"Поряд кордону ситуація незмінна. Всі підрозділи РБ продовжують, як і раніше, посилювати свій кордон з нами, оскільки вони постійно маніпулюють і говорять, що небезпека може йти саме з України", – відмітив Демченко.

У Держприкордонслужбі не відзначають змін ні за кількістю особового складу армії РБ, ні в характері їхніх дій. Українські підрозділи розвідки, і всі підрозділи Сил безпеки і оборони слідкують за розвитком ситуації, яка може відбуватися на території Білорусі, зважаючи на останні заяви Лукашенка про готовність прийняти війська РФ.

"Ворог не припиняє обстрілювати прикордоння Чернігівщини і Сумщини. Найбільше обстрілів фіксуємо по Сумській області, менше по Чернігівській. Але це несе загрозу не тільки військовослужбовцям, які посилюють цей напрямок, а й місцевим жителям", – сказав речник.

Читайте також

"Це буде останнє рішення Лукашенка": Данілов про імовірність участі Білорусі у війні проти України

"Не провокуйте нас, ми з вами воювати не збираємося" — Міноборони Білорусі застерегло українців

У Білорусі 11 жовтня розпочалася перевірка Збройних Сил

Наслідки ракетного удару по Україні, відключення електрики, нові обмеження для РФ, 230-й день війни. Онлайн

На початок