У британській розвідці оцінили призначення нового командувача "спецоперації" РФ

У британській розвідці оцінили призначення нового командувача "спецоперації" РФ

У британській розвідці оцінили призначення нового командувача "спецоперації" РФ
Військовий курсант перед рекламним щитом, що рекламує службу за контрактом у Санкт-Петербурзі 5 жовтня 2022 року. Фото: Getty Images

Призначення Міністерством оборони РФ 8 жовтня генерала Сергія Суровікіна головним командувачем Об’єднаного угруповання сил, яке проводить “військову спецоперацію” в Україні відображає зусилля російських силовиків покращити проведення "операції".

Про це повідомляє Міноборони Великої Британії з посиланням на дані британської розвідки.

За даними британських розвідників, Суровікін раніше командував Повітряно-космічними силами Росії, а нещодавно — Південним угрупованням військ в операціях в Україні.

“Протягом більшої частини своєї “операції” Росії, ймовірно, не вистачало єдиного уповноваженого польового командира”, — йдеться у звіті британських розвідників.

Генерал Олександр Дворніков, ймовірно, займав цю посаду протягом періоду з квітня по серпень 2022 року, але незрозуміло, чи міг він ефективно контролювати часто розрізнені та конкуруючі угруповання сил.

Суровкіну, ймовірно, доведеться змагатися з російським Міноборони, яке має недостатні ресурси для досягнення політичних цілей, поставлених ним в Україні.

Читайте також

Окупанти не можуть зупинити контрнаступ ЗСУ, тому намагаються залякати — Генштаб

Наслідки ракетного удару по Україні, відключення електрики, нові обмеження для РФ, 230-й день війни. Онлайн

Російські і білоруські сухопутні війська навряд чи атакуватимуть Україну з Білорусі — ISW

На початок