У Луцьку вуличне освітлення одну ніч працюватиме в обмеженому режимі

У Луцьку вуличне освітлення одну ніч працюватиме в обмеженому режимі

В обласному центрі Волині з 10 на 11 жовтня вуличне освітлення працюватиме в "нічному режимі", де вмикатимуть половину від усіх ліхтарів у місті, – розповів Суспільному директор комунального підприємства "Луцьксвітло" Валерій Мазін.

З його слів, зазвичай в Луцьку освітлення працює за графіком, де з початку сутінок і до 23:00 працюють 100 % ліхтарів, а з 23:00 до 5:00 – 50 %. З вечора 10 жовтня до ранку 11 жовтня вуличне освітлення в місті працюватиме в нічному режимі для полегшення навантаження на електромережі.

Як розповів Луцький міський голова Ігор Поліщук, зовнішнє освітлення увімкнуть в зменшеному режимі для того, щоб збалансувати навантаження на мережу енергопостачання в країні. Також посадовець додав: лучан просять за можливості зменшити споживання електрики ввечері.

Що відомо

  • У Нововолинську до 5:00 11 жовтня буде відсутнє вуличне освітлення для економії енергоресурсів, – повідомили у міськраді. Окрім того, жителів Волинської області просять скоротити використання енерговитратних приладів у домівках до 22:00 10 жовтня.

Термінові новини читайте в Telegram та Viber Суспільного Луцьк.

На початок