Призупинення офлайн навчання: як працюватимуть волинські виші

Призупинення офлайн навчання: як працюватимуть волинські виші

Два найбільших вищих навчальних заклади області, Волинський національний університет імені Лесі Українки та Луцький національний технічний університет з 10 жовтня переходять на дистанційну форму навчання.

Цю інформацію Суспільному підтвердила ректорка ЛНТУ Ірина Вахович та проректор ВНУ імені Лесі Українки Юрій Громик.

Приймаючи таке рішення у вищих навчальних закладах керувалися рекомендаціями Міністерства освіти України. Онлайн-лекції й семінари відбуватимуться протягом цього тижня. Продовжити таку форму навчання можуть на довший період.

"Весь університет сьогодні може працювати як в дистанційній, так і очній формі навчання достатньо ефективно. Тому в нас ніяких заперечень немає, інша справа, що дуже хочеться, щоб все було очно, в безпеці", – каже Ірина Вахович.

У ВНУ підготовлений наказ ректора про перехід на тиждень до дистанційного навчання.

"Є вказівка і про режим навчання, і зобов’язання всім учасникам освітнього процесу дбати про власну безпеку, у випадку сигналу "тривога" переривати навіть дистанційне навчання і переходити в укриття", – розповів Юрій Громик і додав: якщо все буде добре, то з 17 жовтня відновлять аудиторне навчання.

Що відомо

  • Вранці 10 жовтня російські війська масовано обстріляли українські міста. За даними Генштабу, станом на 11:34 РФ запустила по Україні 83 ракети, 43 з них збили. Заступниця Міністра оборони Ганна Маляр заявила, що окрім ракетних атак росіяни завдали авіаційних ударів із застосуванням 17 БПЛА типу “Шахід” з території Білорусі та АР Крим. 10 людей загинули по всій Україні.
  • Через ракетну небезпеку в усіх навчальних закладах області 10 жовтня скасували офлайн навчання. В дистанційному режимі усі заклади освіти працюватимуть включно до 14 жовтня.

Термінові новини читайте в Telegram та Viber Суспільного Луцьк.

Вибір редакції

На початок