МКЧХ не зупинятиме свою діяльність в Україні

МКЧХ не зупинятиме свою діяльність в Україні

МКЧХ не зупинятиме свою діяльність в Україні
Будівля, де розташована місія Міжнародного комітету Червоного Хреста в Україні, фото: УНІАН

Міжнародний комітет Червоного Хреста в Україні виступив з офіційною заявою про те, що організація не зупиняє діяльність після масованих ракетних обстрілів.

Про це спікер МКЧХ в Україні Олександр Власенко повідомив кореспонденту Суспільного.

Він пояснив, що оприлюднено у ЗМІ інформація про зупинку роботи МКЧХ в Україні "є фейком, організація працює як раніше". Цю інформацію МКЧХ офіційно підтвердив у Twitter.

"МКЧХ в Україні хоче прояснити, що наша діяльність не була припинена в країні. Щоб було зрозуміло, ми залишаємося в Україні і продовжуватимемо свою діяльність, пристосовуючись до погіршення ситуації з безпекою, якщо це буде потрібно", – зазначається у повідомленні.

Напередодні агентство Reuters повідомило, що організація припинить свою роботу в Україні з "міркувань безпеки".

"МКЧХ та щонайменше одна група допомоги тимчасово припинили свою роботу в Україні з міркувань безпеки", – повідомили Reuters у понеділок, 10 жовтня, з посиланням на слова речника організації.

Що відомо

  • Зранку 10 жовтня російські окупанти завдали ракетних ударів по різних містах України. Під обстріл потрапили Київ, Львів, Запоріжжя, Харків, Вінниця, Тернопіль, Дніпро, Миколаїв.
  • Російські військові випустили понад 80 ракет, близько 45 збили сили ППО. Цілили, переважно, у критичну інфраструктуру. Внаслідок масової ракетної атаки пошкоджень зазнали 11 важливих інфраструктурних об’єктів у 8 регіонах та Києві. Частина областей була без світла, деякі залишаються досі. Зараз у містах починають відновлювати електропостачання та подачу води.

Читайте також

Російські ракетні обстріли України 10 жовтня. Що відомо

У РФ дві мішені: енергооб'єкти по всій країні та люди — Зеленський

ППО збила понад половину ракет, випущених по Україні — командування Повітряних сил

Реакція Кремля на руйнування Кримського мосту, Україна під ракетним обстрілом. 229-й день війни. Онлайн

На початок