Путін та Лукашенко домовились розгорнути спільне угруповання військ

Путін та Лукашенко домовились розгорнути спільне угруповання військ

Путін та Лукашенко домовились розгорнути спільне угруповання військ
. Олександр Лукашенко. Фото:ALEXANDER NEMENOV / Contributor / Getty Images

Президент Росії Володимир Путін та президент Білорусі Олександр Лукашенко домовились про розгортання спільного регіонального угруповання військ на західних кордонах.

Як повідомляє БелТА, про це заявив Лукашенко під час наради з питань безпеки.

"У зв'язку із загостренням на західних кордонах Союзної держави ми домовилися про розгортання регіонального угруповання Російської Федерації та Республіки Білорусь. Це все за нашими документами. Якщо рівень загрози досягає нинішнього рівня, як зараз, ми починаємо задіяти угруповання Союзної держави", — зазначив диктатор.

Лукашенко запевняє, що основою цього військового угруповання стануть білоруські сили.

"Основа (я завжди про це говорив) цього угруповання — армія, Збройні сили Республіки Білорусь. Повинен вас інформувати, що формування цього угруповання почалося. Воно йде вже, на мою думку, протягом двох днів. Віддано було моє розпорядження, щоб ми приступили до формування цього угруповання", – заявив він.

Олександр Лукашенко зазначив, що нині Росія не може виділити велику кількість військових через війну проти України, однак попри це РФ надішле певну кількість військовослужбовців.

"Ще не вистачало другого конфлікту. Ви знаєте, що у них вистачає проблем. Тому ви не розраховуйте на велику чисельність Збройних сил Російської Федерації. Але це буде не одна тисяча людей", — сказав білоруський президент.

Він доручив міністру оборони Білорусі підготуватися до розміщення російських військових.

"І будьте готові найближчим часом прийняти цих людей та розмістити там, де потрібно, за нашим планом. Без перебору, без нагнітання ситуації та обстановки", — зазначив Лукашенко.

Читайте також

Київ потрапив під ракетний обстріл. Що відомо

У РФ дві мішені: енергооб'єкти по всій країні та люди — Зеленський

ППО збила понад половину ракет, випущених по Україні — командування Повітряних сил

Реакція Кремля на руйнування Кримського мосту, Україна під ракетним обстрілом. 229-й день війни. Онлайн

На початок