Волиняни долучилися до онлайн марафону #Добровірус

Волиняни долучилися до онлайн марафону #Добровірус

Волиняни долучилися до онлайн марафону #Добровірус UA.Волинь

У свій 6-й день народження до онлайн марафону #Добровірус долучилася волинянка Емілія Середюк. Завдяки марафону дівчинка "перетворилася на щастявірус". Онлайн акцію зі створення "добрих вірусів" місяць тому започаткувала письменниця Лана Ра.

Учасниці марафону #Добровірус та його друзі Злата та Емілія Середюк: "Моєму вірусу 5 років, я його сама намалювала, він називається "Хвилястовірус". Я точно не знаю скільки я вірусів намалювала, але останній мій вірус називається містер Грушко, він любить речі яскравих кольорів".

Миколка Варцаб’юк займається в театральній студії, танцює та співає. Каже: на карантині намагається не полишати занять і малює "добровіруси". У цьому хлопцю допомагає мама Юлія.

Волиняни долучилися до онлайн марафону #ДобровірусUA.Волинь

Волиняни долучилися до онлайн марафону #Добровірус

Учасник марафону #Добровірус та його друзі Микола Варцаб’юк: "Я намалював вже на карантині 11 добровірусів. Це "Мультивірус", він вмикає телевізор для перегляду мультиків".

Мама Юлія Варцаб’юк: "На карантині виконуємо завдання наших гуртків, театральної студії і ще граємо на сопілці, він любить. І ще з садочка завдання в нас є писати букви, читати, і малюємо "добровіруси". Письменниця Лана Ра дала завдання".

Українська письменниця, сценаристка, художниця, авторка дитячих казок і вистав Лана Ра, вийшла на зв’язок з Суспільним зі свого дому. Ініціаторка марафону живе у столиці.

Волиняни долучилися до онлайн марафону #ДобровірусUA.Волинь

Волиняни долучилися до онлайн марафону #Добровірус

Письменниця, ініціаторка марафону Лана Ра: "Більше 1000 робіт отримано з усіх куточків України,і міста, селища і, навіть, Великобританія, Кіпр, Німеччина. Це дуже приємно, що ці кордони розширюються. Ранок і вечір у мене починається з того, що я відслідковую, де вже є "добровіруси" і поширюю їх, щоб їх бачили".

Раз на три-чотири дні письменниця дає нове завдання учасникам марафону. Каже: творчий марафон #Добровірус та його друзі триватиме до кінця карантину, в результаті із творчих робіт юних "вірусологів" вона сформує "Велику Енциклопедію добровірусів".

Категорії
ПолітикаЕкономікаКультураСвітСпортВідеоПодіїТоп дняПриродаРегіониСтильДітиНаукаТехнологіїУрбаністикаЇжаДомашні твариниЛюди