Футболісти житомирського "Полісся" переграли львівські "Карпати" з рахунком 2:0

Сьомого жовтня у домашньому поєдинку сьомого туру Чемпіонату України з футболу серед команд Першої ліги житомирське "Полісся" переграло львівські "Карпати" з рахунком 2:0. Матч проходив в рамках ігор сезону 2022/23 років на рівні Професійної футбольної ліги.

Перед початком матчу генеральний директор футбольного клубу “Полісся” Володимир Загурський передав молодіжному складу команди "Полісся" ключі від автобуса.

Передача ключів від автобусу молодіжній команді "Полісся". Житомир 7 жовтня 2022 року. Фото: Скрін з відеотрансляції матчу YouTube/Професійна футбольна ліга України

На початку гри команди традиційно вишикувалися на полі.

Перші 12 хвилин матчу "Полісся" – "Карпати" ініціатива була на боці львів’ян.

Андрій Тлумак. Головний тренер ФК "Карпати". Матч "Полісся.Житомир" — "Карпати.Львів". Житомир 7 жовтня 2022 року. Фото: Скрін з відеотрансляції матчу YouTube/Професійна футбольна ліга України

Юрій Калітвінцев, головний тренер ФК "Полісся".Матч "Полісся.Житомир" — "Карпати.Львів". Житомир 7 жовтня 2022 року. Фото: Скрін з відеотрансляції матчу YouTube/Професійна футбольна ліга України

На одинадцятій хвилині матчу по воротах житомирян били штрафний – безрезультатно.

Впродовж хвилини були ще два небезпечних для господарів поля моменти.

Перший гол. На 27 хвилині матчу рахунок зустрічі відкрив гравець житомирського "Полісся" Пилип Будківський, забивши гол у ворота "Карпат".

Матч "Полісся" (Житомир) — "Карпати" (Львів). Житомир 7 жовтня 2022 року. Фото: Скрін з відеотрансляції матчу YouTube/Професійна футбольна ліга України

Матч "Полісся.Житомир" — "Карпати.Львів". Рахунок 1:0. Житомир 7 жовтня 2022 року. Фото: Скрін з відеотрансляції матчу YouTube/Професійна футбольна ліга України

Другий тайм розпочався із активних атак львів’ян на ворота "Полісся".

На 47 хвилині матчу – удар по воротах житомирян, і м’яч пройшов повз воріт, зачепивши сітку.

Небезпечний момент був біля воріт господарів поля і на 52 хвилині.

66 хвилина матчу – гравець "Полісся" Пилип Будківський отримав жовту картку.

Другий гол. На 69 хвилині матчу другий м’яч у ворота "Карпат" відправив Богдан Кушніренко.

Гол у ворота "Карпат" на 69 хвилині. Матч "Полісся.Житомир" — "Карпати.Львів". Житомир 7 жовтня 2022 року. Фото: Скрін з відеотрансляції матчу YouTube/Професійна футбольна ліга України

Додаткові чотири хвилини до основного ігрового часу не принесли результату. Матч сьомого туру Чемпіонату України з футболу серед команд Першої ліги закінчився з рахунком 2:0 на користь житомирського "Полісся".

Наразі житомирське "Полісся" – єдина команда своєї групи, яка не програла жодного матчу за сім турів Чемпіонату України. Наразі житомиряни є одноосібним лідером своєї групи.

• У липні 2022 року директор футбольного клубу "Полісся" Володимир Загурський розповів Суспільному, що у новому сезоні 2022-23 років "Полісся" має шанс на вихід у Прем'єр-лігу, але потрапити туди зможе лише за певних умов.
  • До нового чемпіонату клуб "Полісся" тривалий час готувався за кордоном. Там же команда і грала свої спаринги. Головне для команди, яку очолює Юрій Калітвінцев, "Поліссю" вдалося зберегти лідерів команди, а також підсилити свій склад.
  • Вперше з початку повномасштабної війни ФК "Полісся" провів футбольний матч у Житомирі. Зустріч пройшла 18 серпня на стадіоні "Полісся" проти ФК "Полісся" зі Ставків Радомишльського району. Матч, який закінчився із рахунком 1:0 на користь житомирян, був контрольним поєдинком в процесі підготовки до нового сезону.
  • 27 серпня в рамках одного з поєдинків першого туру Групи А Першої ліги України, житомирське "Полісся" на виїзді обіграло івано-франківський клуб "Прикарпаття" з рахунком 3:0.
  • Третього вересня в Дунаївцях пройшов матч 2 туру чемпіонату України в Першій лізі групі "А", в якому кам'янець-подільський "Епіцентр" приймав житомирське "Полісся". Ці команди між собою зустрілися вперше, адже до цього шляхи обох клубів ще не перетиналися. Матч закінчився з рахунком 1:2 на користь "Полісся".
  • 10 вересня житомирське "Полісся" у домашньому поєдинку третього туру Першої ліги України переграло ФСК "Маріуполь" з рахунком 4:2. Це перший матч цього сезону Першої ліги, який "Полісся" провело вдома.
  • 25 вересня у домашньому поєдинку матчу п’ятого туру Чемпіонату України з футболу серед команд Першої ліги житомирське "Полісся" перемогло чернівецьку "Буковину" з рахунком 2:0, одноосібно очоливши турнірну таблицю групи А.
  • Першого жовтня житомирське "Полісся" розгромило вишгородський "Діназ" з рахунком 5:0.