РФ має дилему на Херсонщині, чи відступити за Дніпро — британська розвідка

РФ має дилему на Херсонщині, чи відступити за Дніпро — британська розвідка

РФ має дилему на Херсонщині, чи відступити за Дніпро — британська розвідка
. Фото: з Фейсбуку Генштабу ЗСУ

Росія нині стоїть перед дилемою: відвести бойові сили на Херсонщині за Дніпро чи залишатися і захищатися. Про це повідомляє Міністерство оборони Великої Британії з посиланням на дані британської розвідки.

Відведення сил зробить для російського війська більш надійною оборону решти окупованих територій Херсонської області. Якщо ж армія РФ не відступить — це піде на користь її політичним інтересам.

“Збройні Сили України 2 жовтня розпочали новий етап наступальних дій у Херсонській області. Просуваючись на південь, українські підрозділи просунули лінію фронту ще на 20 км, досягнувши східного берега Інгульця та західного берега Дніпра, але ще не загрожуючи основним російським оборонним позиціям”, — йдеться у повідомленні британської розвідки.

Російські командири, ймовірно, вбачатимуть загрозу для напрямку Нової Каховки як одну з найбільш актуальних проблем, відзначили у британській розвідці.

Пошкоджена переправа через Дніпро в цьому районі залишається одним із небагатьох доступних для них шляхів для поповнення сил.

За даними розвідників, Росія направила більшу частину своїх повітряно-десантних сил зі значною нестачею особового складу для захисту Херсона.

Таким чином, Росія наразі має небагато додаткових високоякісних сил швидкого розгортання для стабілізації фронту, відзначили у британській розвідці. РФ, ймовірно, планує розгорнути мобілізованих резервістів у цьому секторі.

Читайте також

Звільнення сіл на Херсонщині та Луганщині, вступ України до ОЕСР, 225-й день війни. Онлайн

На початок