Опалювальний сезон на Черкащині: у Каневі почнуть подавати тепло

Опалювальний сезон на Черкащині: у Каневі почнуть подавати тепло

Опалювальний сезон на Черкащині: у Каневі почнуть подавати тепло
Фото: Суспільне Черкаси

У Каневі початок опалювального сезону розпочнеться не пізніше 20 жовтня. Таке рішення виконком ухвалив на засіданні 5 жовтня, повідомили в пресслужбі Канівської міської ради.

Першочергово ввімкнуть опалення в Канівській амбулаторії загальної практики сімейної медицини, комунальному закладі "Канівська багатопрофільна лікарня", дошкільних закладах та загальноосвітніх школах.

Опалювальний сезон для населення, яке проживає в будинках і квартирах та використовує природний газ чи електричну енергію для їхнього опалення, розпочнеться за умови, якщо середньодобова температура надворі протягом трьох днів буде вісім і нижче градусів тепла:

"Для всіх комунально-побутових підприємств міста опалювальний сезон також стартує при зниженні середньодобової температури повітря протягом трьох днів нижче від восьми градусів тепла, але не пізніше 20 жовтня", — розповіли в пресслужбі.

Що відомо

  • У Черкасах з 4 жовтня розпочався опалювальний сезон — увімкнули тепло в закладах охорони здоров’я. Наступними потеплішають батареї в дитсадках, розповів у зверненні міський голова Черкас Анатолій Бондаренко.
  • Згідно з нормативами, початок опалювального сезону для населення розпочинають, коли середньодобова температура протягом трьох днів буде вісім і менше градусів тепла.
  • Тарифи для населення громади встановлені на рівні тарифів, що застосовувалися станом на 24 лютого 2022 року. Тариф на тепло для населення з 1 жовтня: для ПРАТ "Черкаське хімволокно" –1407,85 грн/Гкал (був 1819,85 Гкал), для КПТМ "Черкаситеплокомуненерго" – 1 506,02 грн/Гкал (був 2 115,56 грн/Гкал). Тариф на гаряче водопостачання для населення: для ПРАТ "Черкаське хімволокно" – 77,72 грн/м.куб, для КПТМ "Черкаситеплокомуненерго" – 85,22 грн/м.куб. Відповідне рішення діятиме протягом дії воєнного стану в Україні та шести місяців після місяця, в якому воєнний стан буде припинено або скасовано.

Читайте нас у Telegram: головні новини Черкащини та України

Дивіться нас на YouTube: найцікавіші новини Черкащини та України

Читайте також

На початок