МВФ розгляне запит України на $1,3 млрд — Reuters

МВФ розгляне запит України на $1,3 млрд — Reuters

ЗМІ
МВФ розгляне запит України на $1,3 млрд — Reuters
МВФ. Фото: AP

Рада виконавчих директорів Міжнародного валютного фонду планує розглянути запит України на 1,3 млрд дол. додаткового екстреного фінансування в п'ятницю, 7 жовтня.

Про це повідомляє Reuters з посиланням на двох посадовців, обізнаних у цьому питанні

За даними джерел, керівництво МВФ підготувало необхідні документи та вважає, що Україна отримала достатньо фінансових гарантій від своїх глобальних партнерів, щоб відповідати вимогам Фонду щодо боргової стійкості та мати право на отримання подальших екстрених коштів.

У разі схвалення кошти надійдуть із нової програми екстреного кредитування для розв'язання проблеми нестачі продовольства, схваленої радою директорів фонду минулого тижня.

За інформацією агентства, представники МВФ і українського уряду планують провести зустріч у Відні 17 жовтня для обговорення бюджетних планів України та монетарної політики. Ці обговорення відбудуться після зустрічей високого рівня в межах осінніх зборів МВФ і Світового банку, запланованих на наступний тиждень.

Що відомо

Раніше прем'єр-міністр Денис Шмигаль повідомив, що Україна домовилася про початок роботи над новою спеціальною програмою з Міжнародним валютним фондом і отримає від Фонду 2,8 млрд доларів.

Читайте також

МВФ готує план допомоги країнам, що потерпають від стрибків цін на продовольство — Reuters

Заморожені російські активи складають до $500 млрд і Україна лобіює їхню конфіскацію — Шмигаль

Україна готова до опалювального сезону на понад 80% — Шмигаль

Місія МВФ в Україні отримала нового очільника

На початок