"Понад 90% мелітопольців чинять спротив "референдуму", — міський голова Іван Федоров

"Понад 90% мелітопольців чинять спротив "референдуму", — міський голова Іван Федоров

Ексклюзивно
"Понад 90% мелітопольців чинять спротив "референдуму", — міський голова Іван Федоров
zoda.gov.ua

Більше ніж 90% мешканців тимчасово окупованого Мелітополя чинять спротив псевдореферендуму, що проводить РФ на території міста з 23 вересня.

Про це повідомив Суспільному міський голова Мелітополя Іван Федоров.

Попри те, що мелітопольці усіляко уникають участі у так званому "референдумі", окупанти, за словами посадовця, все одно заявлятимуть про 80-90% підтримки.

Наразі тиск на мелітопольців тільки посилюється, каже Іван Федоров:

"Як приклад, за останні три дні прозвучало кілька вибухів на території міста, які були суто провокативні, зроблені в місцях, де сконцентрована велика кількість наших мешканців".

Окупанти не випускають чоловіків за межі тимчасово окупованих територій віком від 18 до 35 років через Василівку до Запоріжжя. Виїхати зараз можна лише через Крим, зазначає Іван Федоров:

"Ідуть на ринок, бачать когось і заставляють проголосувати. Ідуть вулицею, бачать у дворі, що хтось є, заходять без стуку у хату. Питають: "Скільки вас тут?". Їм кажуть: "Одна людина". Вони кажуть: "Має бути прописано п'ять. Ось вам п'ять бюлетенів, за них проголосуйте".

Тим, хто відмовляється голосувати або голосує "проти", погрожують депортацією.

До міста окупанти завезли два двоповерхові автобуси з людьми, для того, аби створити картинку для пропагандистських ЗМІ:

"Тому ми бачимо у їхніх опитуваннях, що люди говорять з акцентом. Друге, їм потрібно завтра буде зняти картинку нібито черга стоїть на виборчих дільницях. І третє, вони привезли якихось спостерігачів нібито міжнародних із країн третього світу".

Таким чином, каже посадовець, окупанти хочуть показати, що нібито міжнародні спостерігачі дивляться, як проходить референдум.

Читайте також: Псевдореферендум щодо приєднання до РФ на Запоріжжі. Що відомо

Співорганізатору так званого "референдуму" на Запоріжжі Рогову оголосили про підозру за двома статтями

Підписуйтеся на Суспільне Запоріжжя у Viber або в Telegram

На початок