"Люди взагалі не захищені" — фельдшерка швидкої у Харкові

"Люди взагалі не захищені" — фельдшерка швидкої у Харкові

"Люди взагалі не захищені" — фельдшерка швидкої у Харкові

Дефіцит засобів захисту, економія масок і респіраторів — в таких умовах працюють бригади швидкої допомоги у Харкові, розповіла Суспільному на умовах анонімності одна з фельдшерок. Інформацію про проблеми із забезпеченістю засобами захисту працівники швидкої передали волонтерам. Ті надали допомогу, але отримали спротив з боку адміністрації.

"Якщо кажуть, що є три мобільні бригади, які перевозять пацієнтів з коронавірусом, то насправді виїжджає кожна лінійна бригада. Спершу може обслужити коронавірус під питанням, потім поїхати обслуговувати гіпертоніка чи інфаркт або ж просто травма. Є костюми, але їх не вистачає на кількість людей. Зараз нам заборонено на усіх трьох членів бригади одягати костюми. Одна людина підіймається на виклик і по можливості, якщо не важкий хворий, один, госпіталізують. Цей костюм постійно знаходиться в машині. Потім по завершенню зміни приноситься в аптеку, після чого аптека його пере або ж сестра-господарка", — розповідає фельдшерка однієї з підстанцій швидкої.

"Люди взагалі не захищені" — фельдшерка швидкої у Харкові

Фельдшерка погодилася поговорити із кореспондентом Суспільного анонімно, побоюючись звільнення.

За її словами, у кожній машині швидкої є три костюми, але одягти можна тільки один.

"Респіраторів нам видано чотири штуки до цих трьох костюмів. Розраховано на 12 годин бажано, тому що їх, якби, нема. Це все одноразові костюми. Багаторазових, як таких, немає. Зараз маємо одягти щитки й ходити на кожний виклик в щитках. До цього ходили в звичайних масках. Дві маски видаються на 12 годин. Якщо раптом ми перевезли пацієнта з коронавірусом під питанням чи відкриту форму туберкульозу, то потім починаються питання, як ми можемо рятувати цю одноразову маску, оскільки й так вже видали на 12 годин. Відповідно, люди взагалі не захищені", — розповіла фельдшер.

21 квітня волонтери харківського бізнесмена Юрія Сапронова, який допомагає жителям міста і медзакладам в період карантину, передали допомогу до підстанції швидкої №1 на вулиці Отакара Яроша. За словами Сапронова, відкрито про проблеми із захистом медики говорити бояться.

"У них ВСЕ є, але НІЧОГО немає. Страшно. Говорити бояться. Вдячність працівникам найбільшої станції міста на вулиці Отакара Яроша, підстанція №1. Вони сказали правду. Для них професіоналізм, лікарська етика, чесність важливіша дурості їх керівників. На кону і життя харків'ян, і життя лікарів. У яких умовно один респіратор на машину або немає захисних щитків, або немає костюмів, або немає безконтактного термометру", — написав Сапронов у Facebook.

Він також повідомив про розмову головної фельдшерки "Центру екстреної медичної допомоги та медицині катастроф" Людмили Федорової з волонтеркою своєї команди та закликав голову обладміністрації Олексія Кучера відреагувати.

Обставини конфлікту з Федоровою Суспільному описала волонтерка Наталія Попова. Вона відвозила допомогу до підстанції і телефоном говорила із головною фельдшеркою. Волонтери передали швидкій респіратори, багаторазові захисні щитки і домовлялися про передачу термометрів.

"Була фраза: "Навіщо ви розмовляли із працівниками? Ви що, ще б могли піти у двори, за гаражами попитати"... Мої спроби отримати якусь інформацію — я не прошу конфіденційну, я не прошу особисті справи, імена, я хочу відвезти туди, де потрібно — мені не дали нічого, поставили у рамки, розповіли, що я не права. Скільки у вас термометрів?... "Ну ви привозьте один, запасний у мене залишиться", — розповіла Наталія.

"Грубощів не було, але все, що мені було сказано: туди не лізьте, везіть до нас, ми знаємо, як краще, у них не питайте, інформацію ми вам не дамо", — додає Попова.

"Люди взагалі не захищені" — фельдшерка швидкої у Харкові

Голова Харківської обладміністрації Олексій Кучер сьогодні заслухав директора "Центру екстреної медичної допомоги та медицині катастроф" Віктора Забашту. Очільник ОДА попросив не приховувати проблем. А Забашта відповів, що проблеми немає.

"Я при цьому ще раз підкреслюю, що ви попереду, а ми на вашому боці. На боці лікарів. На 100%. Тому що ви зараз, як ніхто, приймаєте на себе, по-перше, всю відповідальність, і всю ту загрозу, яка, не дай Бог, буде розповсюджуватися. Це необхідно зрозуміти. Я приїжджаю до вас не для того, щоб воювати, щоб комусь ставити якісь умови, ще щось. Я просто хочу отримати ту реальну інформацію, власне, зараз — це щодо потреб кожної лікарні, кожного лікаря", — сказав Кучер.

Облік надходжень, у тому числі волонтерських, є обов'язковим для державних установ, розповів Кучеру Забашта.

"Звичайно, ми державна установа, і повинні мати якийсь облік для того, щоб, по-перше, вести медичнку документацію. По-друге, щоб ми були впевнені, що це є. Якщо нас забезпечить Юрій Анатолійович (Сапронов — ред.) термометрами, як він обіцяв, усе перше відділення, але вони не будуть на балансі цього відділення, як я буду виглядати? По документах в мене їх нема, і закупити я їх не можу, і попросити їх не можу, тому що вони є, але їх нема", — пояснив Забашта.

На питання Кучера, чи забезпечена наразі швидка допомога засобами індивідуального захисту, Забашта відповів ствердно.

"Тільки централізовано нами було (отримано— ред.) 800 комбінезонів, 34 тисяч пар рукавичок, 2350 респіраторів і 197 тисяч масок. Це тільки централізовано. Повірте, дуже багато дають волонтери. Також цифри значні. Тих комбінезонів одноразових — 307, захисні щитки — 454, одноразові шапочки, бахіли — все це є. У нас є все, крім дистанційних термометрів. Їх, дійсно, не вистачає", — зазначив Забашта.

"Люди взагалі не захищені" — фельдшерка швидкої у Харкові

Щодо конфлікту підлеглої із волонтеркою Забашта сказав: "Вона (головна фельдшерка) не повинна була телефонувати.. Якщо ми спілкуємося, навіщо була ця розмова? Волонтери — це святі люди, яким треба вклонятися до землі, і, дійсно, розмови про те, як можна це проводити на облік, це не її справа, а матеріальної бухглатерії і таке інше, а не головного фельдшера, яка дозволила собі зайве. Я думаю, що вона знайде спільну мову з тією волонтеркою, вони порозуміються, вибачаться".

"Я не знаю, як це прокоментувати, я розумію, що ми дорожимо допомогою будь-яких волонтерів, і я не очікувала. Для мене цей допис (Сапронова — ред.) був повною неочікуваністю. Це для мене шок, іншого не скажу. Я вважаю, що це звинувачення, або людина мене неправильно зрозуміла телефоном. Я не можу прийти у себе від того, що там написано", — сказала сьогодні вранці Суспільному головна фельдшерка Центру Людмила Федорова.

"Ніколи у мене не було непорозумінь, тим більше, щоб "нести до мене у кабінет" — це взагалі!" — додала вона.

Медпрацівниця, яка поспілкувалася із Суспільним на умовах анонімності, стверджує, що проблема із засобами захисту існує не тільки в її відділенні. За її словами, на всіх підстанціях недостатня кількість респіраторів.

"Коли ми привозимо з підозрою на коронавірус, нам же не повідомляють, ми привезли коронавірус чи ні. Ми не знаємо, потенційно ми переносники цієї інфекції, тому що ми можемо зайти на виклик, і нас не попередили, що там вже підтверджена пневмонія, хоча диспетчер має зібрати анамнез повністю, і в 22-й лікарні (обласній інфекційній лікарні) нам не повідомлять, підтвердилося чи ні, це треба офіційний запит, а офіційний запит це робить тільки Центр", — сказала фельдшерка.

Що відомо

  • Як захищені бригади швидкої на Харківщині: інформація Віктора Забашти

Автори: Юлія Давидова, Софія Цвєткова

Категорії
ПолітикаЕкономікаКультураСвітСпортВідеоПодіїТоп дняПриродаРегіониСтильДітиНаукаТехнологіїУрбаністикаЇжаДомашні твариниЛюди