Понад 100 мільйонів гривень і до дев'яти місяців часу – коли відремонтують міст у Малині на Житомирщині

Понад 100 мільйонів гривень і до дев'яти місяців часу – коли відремонтують міст у Малині на Житомирщині

Понад 100 мільйонів гривень і до дев'яти місяців часу – коли відремонтують міст у Малині на Житомирщині
Пошкоджений міст через річку Ірша. Малин, Житомирщина. квітень 2022 року. Фото: Facebook Олексія Чернишова

Аби відновити міст у Малині, зруйнований шостого березня 2022 року внаслідок обстрілів російських військ, знадобиться понад 100 мільйонів гривень та від шести до дев'яти місяців часу. Про це в коментарі Суспільному розповів Малинський міський голова Олександр Ситайло.

За його словами, наразі тривають процедури, пов'язані з процесом держзакупівель.

"На даний момент держава нам у цьому плані допомагає, – каже Олександр Ситайло. – Наразі Житомирська обласна військова адміністрація проводить процес державних закупівель, який зараз триває. Після завершення цього процесу згідно процедур буде визначена підрядна організація, яка приступить до виконання робіт уже в цьому (2022 – ред.) році. Орієнтовна вартість відновлення мосту – близько 100 мільйонів гривень. За різними оцінками, на ремонт має піти від пів року до 9 місяців часу".

На сайті публічних закупівель Prozorro в розділі з реєстром пропозицій вказано, що на торги подавалися два учасники: приватне підприємство "Автомагістраль" з пропозицією у майже 100 мільйонів гривень та ТОВ ПБС із пропозицією у майже 105 мільйонів гривень. Переможцем торгів стала саме компанія ТОВ ПБС, хоча її пропозиція є на п'ять мільйонів дорожчою. У Протоколі розкриття вказано, що під час розгляду пропозиції ПП "Автомагістраль" було виявлено ряд невідповідностей (перелічуються у тексті Протоколу). Тому переможцем визнано саме ТОВ ПБС.

Що відомо

  • Ввечері восьмого березня російські війська здійснили черговий авіналіт на Житомир – під обстріл потрапив завод "Ізоват" і гуртожиток на Корбутівці.
  • Сьомого березня російські війська вчинили черговий повітряний наліт на Житомирщину – постраждали Коростень, Овруч та Малин.
  • Ввечері сьомого березня російські війська завдали авіаударів по нафтобазах у Житомирі та Черняхові.
  • В ніч проти шостого березня Житомирщину знову обстріляли з повітря – стріляли по житлових масивах Коростеня та Овруча. Є загиблі.
  • В Овручі завершили пошуки після нічного обстрілу з повітря. Що відомо.
  • П'ятого березня на Житомирщині російські війська обстріляли кілька населених пунктів, у результаті чого були пошкоджені житлові будинки, паркани, господарчі будівлі та лінії електромереж.

Читайте головні новини Житомирщини у нашому Telegram, Instagram та Viber

На початок