На Волині дорожники відновили ремонт 12-метрового мосту

На Волині дорожники відновили ремонт 12-метрового мосту

На Волині дорожники відновили ремонт 12-метрового мосту
Фото: Служба автомобільних доріг Волині

На автомобільній дорозі Т-18-02 /М-07/ – Маюничі – Велика Осниця – Красноволя – Колки – / Р-14/ – Копилля – Рожище – Торчин – Шклинь – /Н-17 відновили ремонтні роботи на мостовому переході поблизу села Сокіл Луцького району.

Як повідомили на Facebook-сторінці Служби автомобільних доріг області, 12-метровий міст через річку Лютиця розпочали лагодити ще минулого року в рамках ремонту 11-кілометрової ділянки дороги, що пролягає між селами Сокіл та Оленівка. Ремонт дороги та штучної споруди планували завершити 2022-го, однак через війну роботи призупинилися.

У вересні дорожники відновили ремонту мосту та підходів до нього, оскільки для проїзду автомобілів через міст була відкрита ліва частина, права залишилась непроїзною, що сповільнювало проїзд, створювало загрозу безпеці руху та незручності для водіїв і місцевих жителів.

На Волині дорожники відновили ремонт 12-кілометрового мосту
Фото: Служба автомобільних доріг Волині

Роботи відбуваються без перекриття руху транспорту. Відновити рух правою ділянкою мостового переходу планують до кінця року

Що відомо

  • 16 вересня на автомобільній дорозі регіонального значення Р-14 Луцьк – Ківерці – Маневичі – Любешів – Дольськ стартували ремонтні роботи на ділянці між містом Ківерці та селом Дачне.
  • На початку вересня на трьох автодорогах державного значення, які пролягають через Волинь, дорожники заливали тріщини в асфальті спеціальною мастикою. Герметизація дозволяє продовжити термін служби дорожнього покриття.

Термінові новини читайте в Telegram та Viber Суспільного Луцьк.

На початок