Область проводить співбесіди з майбутніми головами адміністрацій — Гайдай

Область проводить співбесіди з майбутніми головами адміністрацій — Гайдай

Область проводить співбесіди з майбутніми головами адміністрацій — Гайдай
У 2020 році у День державного прапора ну Луганщині на горі Пристін за 30 км від кордону з РФ розгорнули 20-метровий прапор України. Фото: Новопсковська селищна рада

Обласна влада продовжує готуватись до деокупації Луганської області. Наразі проводяться співбесіди з майбутніми головами адміністрацій. Про це повідомив голова Луганської ОВА Сергій Гайдай.

"Ми очікуємо призначення голів військових адміністрацій, зараз ми проходимо з ним співбесіди, коригування дій, та підготовку того складу людей, які в першу чергу будуть заїжджати на деокуповані території", — розповів Сергій Гайдай.

Також за словами Гайдая, останні кілька днів на території Луганщині постійно вибухають склади з боєприпасами, технікою або особового складу.

Що відомо

  • У Новоайдарі вибухнув склад озброєння російських окупантів
  • У Сватовому українські військові знищили комендатуру окупантів
  • Українські військові завдали ударів по базах окупантів в окупованих Новоайдарі та Сватовому. Про це повідомили у Генеральному штабі ЗСУ.
  • На полігоні поблизу окупованого міста Торез, росіяни розгорнули тренувальний табір для підготовки особового складу, що прибув з місць позбавлення волі на доукомплектування підрозділів 1 армійського корпусу, що зазнали втрат під час бойових дій

Читайте всі новини Донбасу в Telegram, Viber, Facebook, YouTube та Instagram

На початок