Жителям деокупованих громад на Харківщині виплатять одноразову допомогу

Жителям деокупованих громад на Харківщині виплатять одноразову допомогу

Жителям деокупованих громад на Харківщині виплатять одноразову допомогу
Чоловік посеред звільненого від окупації РФ Куп'янська на Харківщині. Вересень 2022. Фото: Офіс президента України

1200 грн від Червоного Хреста можуть отримати всі люди, які перебувають на звільнених від російських окупантів територіях Харківської області.

Допомогу виплачуватимуть один раз, розповіли у пресслужбі Харківської обласної військової адміністрації з посиланням на керівника дирекції "Укрпошти" Юрія Савченка.

"Наразі на "Укрпошту" на Харківщині надійшло 200 тисяч виплат. Їх видають разом з пенсіями людям. Поки 1200 грн роздаються безпосередньо тим, хто саме на звільненій території від окупації. Для тих, хто оформлює ВПО, є інша допомога 2500 грн від Червоного Хреста", — повідомили у ХОВА.

На пошті виплати можуть отримати всі жителі — відповідний список подає голова громади, повідомили у військовій адміністрації.

Гроші почали виплачувати 19 вересня, повідомила віцепрем'єрка Ірина Верещук.

"На звільнених територіях Харківщини запустили пілотний проєкт: разову грошову допомогу людям, які були змушені жити під окупацією. Почали платити по 1200 грн кожному готівкою у перших населених пунктах деокупованої Харківщини", — написала Верещук.

Що відомо

  • Міжнародний Комітет Червоного Хреста та Товариство Червоного Хреста України виплачують гроші українцям, які проживають в регіонах, найбільше постраждалих від війни. Йдеться про 2500 гривень на одну людину протягом трьох місяців.

Читайте також

Жителям деокупованих громад запропонують евакуацію — Верещук

У деокупованих громадах на Харківщині запрацюють два банки

Розтяжки у центральному відділенні та Starlink для виплати пенсій: як у Балаклії відновлює роботу "Укрпошта"

На початок