Збирали на дрони для ЗСУ: у черкаській школі відбувся доброчинний ярмарок

Збирали на дрони для ЗСУ: у черкаській школі відбувся доброчинний ярмарок

Збирали на дрони для ЗСУ: у черкаській школі відбувся доброчинний ярмарок
Суспільне Черкаси

68 тисяч 540 гривень зібрали вихованці Черкаської санаторної школи та їхні батьки на доброчинному ярмарку, розповіла Суспільному директорка закладу Людмила Шарапа. За її словами, захід влаштували, аби долучитися до придбання 20 дронів для українських військових.

Другокласники активно купували солодощі та випічку. Зі слів Романа, вони з товаришем знають: якщо куплять улюблений торт — допоможуть українським військовим:

"Цей ярмарок організували для того, щоб закрити деякі потреби Збройних Сил України", — пояснив Роман.

ЯРМАРКУВАЛИ ДЛЯ ЗСУ
Суспільне Черкаси

Долучився до збору коштів і восьмикласник Захар Мізенко - він розважав присутніх грою на акордеоні. Таким чином бере участь у доброчинному заході, що організовують в його школі, вже вдруге. Минулого разу самотужки зібрав більше тисячі гривень:

"Мені подобається грати. Тож у такий спосіб я хочу допомогти нашим військовим".

ЯРМАРКУВАЛИ ДЛЯ ЗСУ
Суспільне Черкаси

Мама іншого восьмикласника Наталія Бобух розповіла, що до заходу готувалася понад десять годин:

"На кухні провела годин шість, поробки готувала десь години три-чотири. З милом довше довелося погратися — це така клопітлива робота".

Аби допомогти Збройним Силам України швидше здолати російську армію, школярі з батьками проводять по чотири-п'ять доброчинних заходів протягом року, розповіла директорка Черкаської санаторної школи Людмила Шарапа. До повномасштабного вторгнення збирали кошти на потреби дітей з деокупованих територій та військовим на передову:

"Раніше ми передавали бронежилети. В залежності від наявних коштів, ми старалися задовольнити потреби. Але, звичайно, головне, що діти завжди передають і малюнки, і обереги".

Авторка Ольга Мацканіч

Читайте нас у Telegram: головні новини Черкащини та України

Дивіться нас на YouTube: найцікавіші новини Черкащини та України

Читайте також

На початок