Тіло бійця тероборони Харкова, якого поховали у траншеї, перепоховають — міська рада

Тіло бійця тероборони Харкова, якого поховали у траншеї, перепоховають — міська рада

Доповнено
Тіло бійця тероборони Харкова, якого поховали у траншеї, перепоховають — міська рада
Вирита траншея на кладовищі. Фото: Іванна Скиба-Якубова, LB.ua

Тіло бійця тероборони Романа Сімонка, який загинув під час обстрілу РФ будівлі Харківської обладміністрації й похований не в окремій могилі, а в траншеї, перепоховають.

Історію поховання Романа у траншеї на кладовищі №18 14 вересня розповіли у виданні LB.UA, 16 вересня у міській раді Харкова повідомили, що тіло Романа збираються перепоховати.

"Як повідомили у Департаменті житлово-комунального господарства, департамент підтримує зв'язок із батьками загиблого. Існує домовленість, що вони мають приїхати у Харків, аби особисто подати до департаменту необхідні заяву та документи. Після цього КП "Ритуал" зможе перепоховати тіло Романа. Зробити це можна буде, коли температура повітря протримається на рівні не вище п’яти градусів морозу", — сказано у повідомленні.

Також у міськраді повідомили, що "з метою убезпечення харків’ян від подібних ситуацій 19 липня 2022 року був звільнений колишній директор КП "Ритуал" Євгеній Журавльов, а на його місце призначений Ігор Ляхов".

Авторка матеріалу Іванна Скиба-Якубова згодом повідомила, що, за її інформацією, у Журавльова скінчився контракт.

Що відомо

  • На 18 кладовищі у Харкові є масові поховання у траншеях. На одній з таких — з десяток могильних табличок із прізвищами та без. LB.UA розповіло історію бійця тероборони Романа Сімонка, який загинув внаслідок ракетного удару по будівлі Харківської ОДА 1 березня. Як з'ясувало видання, Роман — один з тих, кого поховали не в окремій могилі, а у траншеї. На кладовищі №18 є Алея Слави, де ховають захисників України, там мали поховати і Романа.

Вибір редакції

На початок