У готелях Одеси з'явився шеринг документів

У готелях Одеси з'явився шеринг документів

У готелях Одеси з'явився шеринг документів
Дія

Електронний сервіс Дія.QR для шерингу документів запрацював у двох одеських готелях. Зараз ця послуга працює у "Бристолі" та Лондонській", проте найближчим часом до неї планують під'єднати всі готелі Одеси, а до кінця року й області. Про це повідомили у прес-службі Одеської обласної державної адміністрації.

Для роботи Дія.QR готелі на порталі “Дія” створюють власний QR-код та розміщують його на рецепції. Завдяки цьому сервісу готелі отримують копії цифрових документів гостя, які були підписані його особистим електронним підписом. Вони передаються у форматі pdf-файлів та автоматично заповнюють поля в системі готелю під час реєстрації гостя.

Як працює офлайн-шеринг

  • У застосунку "Дія" гість обирає необхідний документ та відкриває штрихкод на зворотному боці;
  • Працівник готелю сканує код або вводить у систему 13-значний код, що розміщений під штрихкодом;
  • Після цього гість отримує запит від готелю на шеринг документів та підтверджує його у застосунку за допомогою "Дія. Підпису";
  • Готель отримує копії документів гостя, які автоматично заповнюють необхідні для поселення бланки.

Як працює онлайн-шеринг

Обираючи відповідний розділ на сайті закладу розміщення чи у застосунку, гість підтверджує запит на онлайн-шеринг документів. І все, наступний етап — отримати ключ від свого номера. Для цього готелю не потрібно мати рецепцію для реєстрації гостей.

Читайте нас у Telegram, Viber, Facebook та Instagram: головні новини Одеси та області

На початок