Під окупацією лишається близько 6% Харківщини — Синєгубов

Під окупацією лишається близько 6% Харківщини — Синєгубов

Під окупацією лишається близько 6% Харківщини — Синєгубов
Харківщина, наслідки російської окупації, 14 вересня 2022 року. Фото: Офіс президента

У Харківській області деокуповано 16 громад, частково звільнено — сім громад. Під окупацією лишається близько 6% території, до контрнаступу було окуповано 32% регіону.

Про це розповів голова Харківської обласної військової адміністрації Олег Синєгубов під час візиту президента України 14 вересня.

За словами Синєгубова, на деокупованих територіях відновлюють лінії електропостачання, мобільний зв’язок та роботу медичних установ.

"Під час наради також було зосереджено увагу на питанні функціонування ТЕЦ і ТЕС у Харківській області. Володимир Зеленський зазначив, що сьогодні, в умовах війни, необхідно розробити план заходів щодо забезпечення резервних потужностей системи енергопостачання", — йдеться у повідомленні.

Міністр енергетики Герман Галущенко сказав, що робота ремонтних бригад залежить від темпів розмінування територій.

Також президент вручив орден Богдана Хмельницького 3-го ступеня Олегу Синєгубову та орден "За мужність" 3-го ступеня міському голові Ігорю Терехову "за вагомий особистий внесок у захист державного суверенітету й територіальної цілісності України, мужність і самовіддані дії, виявлені під час організації оборони населених пунктів від російських загарбників".

Читайте також

Зеленський в Ізюмі: "Разом із ЗСУ повертається життя"

На початок