Жителю Енергодара оголосили підозру за добровільну співпрацю з російськими окупантами

Жителю Енергодара оголосили підозру за добровільну співпрацю з російськими окупантами

Жителю Енергодара оголосили підозру за добровільну співпрацю з російськими окупантами

Співробітники СБУ в Запорізькій області заочно оголосили підозру у державній зраді в умовах воєнного стану мешканцю Енергодара Олександру Радзеховському.

Про це повідомили в Офісі Генерального прокурора України.

Як зазначили в СБУ, Олександр Радзеховський, 1974 р. н., добровільно погодився допомагати військовослужбовцю армії РФ Максиму Бердову, 1992 р. н.

На початку квітня росіянин дав вказівку шукати, збирати та передавати інформацію про дислокацію ЗСУ на території Запорізької області, відомості про правоохоронців, військових, активістів та волонтерів з Енергодара, а також їхні адреси.

Виконуючи завдання, підозрюваний зателефонував знайомому військовому ЗСУ, який не знав про його співпрацю з окупантами, та дізнався можливе місце розташування підрозділів ЗСУ.

Радзеховський повідомив Бердову, де мешкає один із проукраїнськи налаштованих жителів Енергодара. При цьому радив, як краще тиснути на нього.

Іншому росіянину з позивним "Тамерлан" підозрюваний розповів, де переховувався помічник першого заступника міського голови Енергодара.

Окрім того, підозрюваний порадив росіянам розташування поблизу та в Енергодарі, звідки краще обстрілювати ЗСУ.

Також на сайті Офісу Генпрокурора опублікували повістку про виклик підозрюваного до СБУ задля допиту та вручення оригіналу документа про підозру.

Читайте також: Представлялась місцевою волонтеркою. У Запоріжжі СБУ затримала російську агентку. Їй оголосили про підозру

Підписуйтеся на Суспільне Запоріжжя у Viber або в Telegram

На початок