Окупанти терміново евакуюють свої родини з Криму та півдня України — ГУР

Окупанти терміново евакуюють свої родини з Криму та півдня України — ГУР

Окупанти терміново евакуюють свої родини з Криму та півдня України — ГУР
. Пам'ятний знак "Крим - це Україна" на території контрольного пункту в'їзду-виїзду "Каланчак", Херсонська область, 22 листопада 2021 рік. Фото: УНІАН

Успішні дії ЗСУ змушують так звану “владу” тимчасово окупованого Криму та півдня України терміново переселяти свої родини на територію РФ. Про це інформує Головне управління розвідки Міноборони України.

“Попри запевнення населення в безпечності перебування на півострові, представники окупаційної адміністрації Криму, співробітники ФСБ та командири деяких військових частин в таємниці від підлеглих намагаються продати своє житло та терміново вивезти родичів з півострова”, — йдеться у повідомленні.

В той же час окупанти заборонили укладення угод з купівлі-продажу житла, встановили обмеження на пересування кримським мостом та всіляко намагаються закрити доступ до інформації про контрнаступальні дії захисників України.

“Воєнна розвідка України нагадує, що всіх воєнних злочинців буде викрито та за злочини проти мирного населення України притягнуто до відповідальності”, — зазначили у ГУР.

Війна. Усі останні новини

Що відомо

  • Збройні сили України у вересні почали контрнаступальні дії на кількох напрямках, зокрема на півночі та півдні. Продовжується звільнення населених пунктів від російських загарбників на Донеччині, Харківщині та Херсонщині.
  • Зокрема ЗСУ просунулися на різних ділянках Херсонщини від чотирьох до кількадесят кілометрів. Звільнили площі близько 500 квадратних кілометрів.
  • Також на Донецькому напрямку українські воїни підняли Державні прапори в Кам’янці, Богородичному, Ізюмі, Осколі та в інших населених пунктах.
  • На Харківщині ЗСУ вдалося вийти на держкордон та відігнати окупантів з понад 30 населених пунктів.

Читайте також

ЗСУ у Святогірську, звільнення Харківщини та півдня, зупинка ЗАЕС. 202-й день війни. Онлайн

На початок