Російські окупанти тікають з Козачої Лопані на Харківщині — голова громади

Російські окупанти тікають з Козачої Лопані на Харківщині — голова громади

Російські окупанти тікають з Козачої Лопані на Харківщині — голова громади
Станція "Козача Лопань", 2014 рік. Фото: 1ua.com.ua

Збройні сили України продовжують звільняти населені пункти у Харківській області.

Як повідомив 11 вересня голова Дергачівської громади Вячеслав Задоренко, російські загарбники тікають з Козачої Лопані, яка була окупована одразу після повномасштабного вторгнення РФ.

"За нашою інформацією, з Козачої Лопані рашисти тікають на Бєлгород, ходять по хатах та евакуюють місцеве населення. Чекаємо на офіційну інформацію від Генштабу", — написав Задоренко.

Доповнено 12:00. В Козачій Лопані підняли український прапор, повідомили в Дергачівській міській раді.

ЗСУ на Харківщині просуваються не тільки на схід та південь, але й на північ, повідомив Головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний.

Що відомо

  • Селище Козача Лопань розташоване у близько 10 км від кордону з РФ на півночі Харківської області. Селище окупували у перші години повномасштабного вторгнення РФ в Україну.
  • 3 серпня прокуратура повідомляла, що бойовики самоназваної ЛНР примусово вивозять населення з тимчасово окупованого селища Козача Лопань на Харківщині на територію Росії.
  • Старості Козачолопанського старостинського округу Людмилі Вакуленко заочно оголосили підозру у державній зраді за сприяння діям РФ на тимчасово окупованій території.

Вибір редакції

На початок