"Графік, графік і графік" — Кулеба закликає партнерів постачати зброю за планом

"Графік, графік і графік" — Кулеба закликає партнерів постачати зброю за планом

"Графік, графік і графік" — Кулеба закликає партнерів постачати зброю за планом
Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба, фото: AP

Якщо раніше Україна закликала партнерів надати Україні зброю, то зараз йдеться про заклик дотримуватися графіка у постачанні зброї. Про це міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба розповів на пресконференції з міністеркою закордонних справ Німеччини Анналеною Бербок у Києві в суботу, 10 вересня.

За словами Кулеби, щодня в Україну мають надходити нові види озброєнь і амуніція до них.

"Навесні, ви всі пам'ятаєте, я звертався до партнерів із закликом “Зброя, зброя та зброя”. Тоді мене почули. Зараз я хочу трохи змінити наголос і сказати, що заклик України сьогодні звучить “Графік, графік і графік”. Графік у постачанні зброї. Кожного дня в Україну мають надходити нові види озброєнь і амуніція до них”, — сказав Кулеба.

Він додав, що це — запорука перемоги.

“А перемога України — це припинення війни, а припинення війни — це вирішення величезної кількості проблем, з якими зараз стикається Європа", — пояснив міністр.

У суботу, 10 вересня до Києва з неанонсованим візитом прибула міністерка закордонних справ Німеччини Анналена Бербок.

Що відомо

  • 19 серпня стало відомо, що федеральний уряд Німеччини передав Україні ще три зенітні самохідні установки Gepard та 11 гусеничних бронетранспортерів М113. Зокрема, додатково ЗСУ отримали тисячу сухпайків. Окремо Німеччина передасть Україні високоточні артилерійські снаряди Vulcano, які можуть знищувати цілі на відстані до 70-80 км. Такі боєприпаси підсилять українські гармати калібру 155 мм.
  • 22 серпня Міністерство оборони Німеччини відповіло на заклики Бундестагу надати Україні більше зброї, зазначивши, що це неможливо, адже президент РФ Путін може скористатися ослабленням Північноатлантичного альянсу (НАТО).
  • Міністерка закордонних справ Німеччина Анналена Бербок заявила, що в разі необхідності Німеччина готова підтримувати Україну в її боротьбі проти російського вторгнення "доти, доки це необхідно".
Війна. Усі останні новини

Читайте також

Контрнаступ на Харківщині та півдні, бої на Донбасі. 200-й день повномасштабної війни: онлайн

На початок