Польща відкриє додаткові пункти перетину кордону для тих, хто перевозить гуманітарку — Моравецький

Польща відкриє додаткові пункти перетину кордону для тих, хто перевозить гуманітарку — Моравецький

Польща відкриє додаткові пункти перетину кордону для тих, хто перевозить гуманітарку — Моравецький
Джерело: ОП

Прем'єр-міністр Польщі Матеуш Моравецький під час візиту у Київ розповів про плани відкриття на польсько-українському кордоні додаткових пунктів перетину для порожніх вантажівок.

Про це він сказав під час візиту в Київ, повідомляє кореспондентка Суспільного.

Моравецький розповів, що вже незабаром Польща відкриє додаткові пункти перетину кордону для порожніх вантажівок.

"Зокрема для тих, хто перевозить гуманітарну допомогу", — уточнив польський прем'єр.

Зараз на кордоні з Польщею функціонує 8 пунктів пропуску. За повідомленням Державної прикордонної служби від 9 вересня, на пункті "Ягодин" не здійснюється пропуск пішоходів та легкових авто, ще на двох пунктах не здійснюється пропуск пішоходів.

Що відомо

  • Прем’єр-міністр Польщі Матеуш Моравецький у п’ятницю, 9 вересня, прибув з візитом до Києва. Планується, зокрема, серія зустрічей, під час яких обговорюватимуть питання енергетичної та військової безпеки.
  • Прем'єр-міністр Польщі Матеуш Моравецький закликав країни НАТО надати Україні більше важкого озброєння для захисту від російської агресії. Про це він заявив на пресконференції у Гаазі з підготовки до саміту НАТО.
  • У червні канцелярія прем’єр-міністра Польщі Матеуша Моравецького повідомила, що Польща планує укласти з Україною контракт про постачання зброї для ВСУ на загальну суму у 630 мільйонів доларів, він стане найбільшим контрактом за останні 30 років.
  • У своїй колонці для британської газети Telegraph прем'єр-міністр Польщі Матеуш Моравецький написав, що ідеологія путінського "русского міра" — це еквівалент комунізму та нацизму XX століття. За його словами спеціальна стратегія президента РФ Володимира Путіна небезпечна, як "ракова пухлина", яка пожирає не тільки більшу частину російського суспільства, а й становить смертельну загрозу для Європи. Моравецький закликав повністю викорінити путінську ідеологію.
На початок