"Путінські війська втомились" — представниця Британії в Радбезі ООН, скликаному Росією

"Путінські війська втомились" — представниця Британії в Радбезі ООН, скликаному Росією

"Путінські війська втомились" — представниця Британії в Радбезі ООН, скликаному Росією
Постійна представниця Сполученого Королівства в ООН Барбара Вудвард фото: AP

Війська Російської Федерації втомилися від війни в Україні, адже вони зазнають втрат, а їхні ланцюги поставок уразливі.

Про це у четвер 8 вересня під час засідання Ради Безпеки ООН заявила постійна представниця Сполученого Королівства Барбара Вудвард, передає кореспондент Суспільного.

"Ми побачили що росіяни насилу зберігають запаси зброї і зіткнулась з дефіцитом . І звертаються до північної кореї з проханми про зброю . Це суперечить санкційному статуту ООН", — зазначила Вудвард.

За її словами, є "один простий спосіб" покласти край війні — Росія має вивести свої війська з України і відбудувати її.

"Будь-які перемовини мають опиратись на ці фундаментальні принципи", — наголосила Вудвард.

Рада Безпеки ООН провела 8 вересня на вимогу Росії термінове засідання щодо постачання західної зброї Україні. Росія зажадала винести це питання на обговорення Ради Безпеки на попередньому засіданні Радбезу, що відбулося в середу.

Постійний представник Росії в ООН Василь Небензя заявив, що Захід "знову" почав збирати на зброю після того, як ЗМІ повідомили про контрнаступ українських військ, хоча за словами Небензі, ЗСУ "взяли пару сіл".

"Представники країн, що розвиваються, ми скликали це засідання, щоб ви оцінили цинічність та брехливість закликів до миру з боку країн колективного Заходу", — сказав він.

Водночас представник США в ООН Річард Міллс заявив, що дане засідання скликали для того, щоб відволікти увагу від попереднього засідання, яке було приурочене переміщенню українських громадян.

"Росія стверджує що ми намагаємось затягнути цей конфлікт. Але Росія просто намагається відволікти так увагу від того факту що Москва єдиним агресором. Прямо зараз Росія закупає у КНДР мільйони ракет та артилерійських снарядів, щоб використовувати ї на полі бою", — наголосив Міллс.

Читайте також

У Радбезі ООН засудили російські фільтраційні табори та назвали кількість українських біженців

На початок