ЗСУ взяли під контроль село Нова Гусарівка під Балаклією — бригада ім. Богуна

ЗСУ взяли під контроль село Нова Гусарівка під Балаклією — бригада ім. Богуна

ЗСУ взяли під контроль село Нова Гусарівка під Балаклією — бригада ім. Богуна
ЗСУ у Новій Гусарівці зняли прапор окупантів, вересень 2022. Скріншот: facebook.com/Bohun.Brigade

Перша окрема бригада спеціального призначення ім. Івана Богуна зняла з флагштока у селі Нова Гусарівка Балаклійської міської громади червоний прапор російських окупантів.

Про це 7 вересня повідомили на офіційних сторінках бригади у соцмережах.

"Воїни нашого батальйону "Дике поле" зняли червоний прапор російської десантури над с. Нова Гусарівка під Балаклеєю. Слава Україні!" — йдеться у дописі.

Суспільне звернулося за коментарем до начальника управління зв’язків з громадськістю Збройних сил України Богдана Сеника. За його словами, станом на 17:00 Генштаб не має підтвердженої інформації про звільнення Нової Гусарівки або інших населених пунктів на цьому напрямку та закликав спостерігати за офіційними повідомленнями.

У вечірньому зведенні Генштабу 7 вересня інформації про звільнення від російських окупантів нових населених пунктів у Харківській області немає. Повідомляється, що війська РФ продовжують зосереджувати зусилля на встановленні повного контролю над частиною Харківської області та інших захоплених районів, обстрілювали Харків, Циркуни, Великі Проходи.

Що відомо

  • Раніше Міноборони, президент України Володимир Зеленський, а також Балаклійська міська рада закликали українців зберігати інформаційну тишу та не заважати бійцям.
На початок