За добу авіація Сил оборони здійснила понад 30 ударів — Генштаб

За добу авіація Сил оборони здійснила понад 30 ударів — Генштаб

За добу авіація Сил оборони здійснила понад 30 ударів — Генштаб
Фото: Командування Повітряних Сил ЗСУ/Facebook

Угруповання Повітряних сил Збройних Сил України продовжує відбивати ракетно-авіаційні удари та повітряні напади російського війська та ефективно прикривати критичні об’єкти України. Про це повідомляє Генштаб ЗСУ у ранковому зведенні 5 вересня.

Протягом доби, щоб підтримати дії наземних угруповань, авіація Сил оборони здійснила понад 30 ударів, спрямованих на ураження живої сили, бойової та спеціальної техніки, а також військових об’єктів РФ.

Ракетні війська та артилерія наземних угруповань військ продовжують виконувати завдання з контрбатарейної боротьби, порушення системи управління, логістичного забезпечення, знищення засобів протиповітряної оборони, вогневих засобів та живої сили армії РФ.

За добу вони завдали ракетних ударів та накрили вогнем пункти управління різного рівня і склади з боєприпасами стратегічного рівня. А також райони зосередження бойової техніки та особового складу, районах зосередження та вогневі позиції підрозділів артилерії, а також інші важливі цілі.

“У результаті ефективного вогневого ураження по районах скупчення противника поблизу населених пунктів Семенівка та Куп’янськ Харківської області, російські окупанти зазнали втрат. Знищено один із польових складів з боєприпасами, живу силу противника, а також військову техніку. Втрати уточнюються”, — зазначили у Генштабі.

Що відомо

  • Російське військо продовжує намагатися встановити повний контроль над територією Донецької області й утримати захоплені райони Херсонської, частини Харківської, Запорізької та Миколаївської областей. Про це повідомляє Генштаб ЗСУ у ранковому зведенні 5 вересня. Також армія РФ намагається створити сприятливі умови для відновлення наступу, здійснює пошук слабких місць української оборони, намагається покращити тактичне положення на окремих напрямках.

Читайте також

Вторгнення Росії в Україну, день 194. Текстовий онлайн

На початок