Підтримувала та виправдовувала вторгнення Росії: волинянці повідомили про підозру

Підтримувала та виправдовувала вторгнення Росії: волинянці повідомили про підозру

Мешканці Володимира повідомили про підозру за трьома статтями Кримінального кодексу України. За даними правоохоронців жінка в соціальних мережах виправдовувала вторгнення російських військ в Україну, – повідомили в обласному управлінні Служби безпеки України.

Нині суд застосував до жінки запобіжний захід – тримання під вартою.

Правоохоронці встановили, що підозрювана систематично та публічно у соціальних мережах агітувала за повалення конституційного ладу в Україні, захоплення державної влади, підтримувала та виправдовувала дії Росії.

Слідчі Управління СБ України у Волинській області повідомили волинянці про підозру у вчиненні нею злочинів, за трьома статтями Кримінального кодексу України: за ч. 2 ст. 109 "Дії, спрямовані на насильницьку зміну чи повалення конституційного ладу або на захоплення державної влади", за ч. 1 ст. 161 "Порушення рівноправності громадян залежно від їх расової, національної, регіональної належності, релігійних переконань, інвалідності та за іншими ознаками" та за ч. 1 ст. 436-2 "Виправдовування, визнання правомірною, заперечення збройної агресії Російської Федерації проти України, глорифікація її учасників".

Що відомо

  • 11 серпня в СБУ Волині повідомили про викриття у Луцьку 55-річного жителя Маріуполя, який теж пропагував співпрацю з ворогом та закликав до підтримки дій РФ.
  • 12 серпня в одному з сіл Луцького району правоохоронці затримали 40-річного чоловіка, який підтримував країну-агресора.

Термінові новини читайте в Telegram та Viber Суспільного Луцьк.

На початок