Герой України "Да Вінчі" отримав офіцерське звання "молодший лейтенант"

Герой України "Да Вінчі" отримав офіцерське звання "молодший лейтенант"

Герой України "Да Вінчі" отримав офіцерське звання "молодший лейтенант"
Дмитро Коцюбайло "Да Вінчі" Фото: Аліна Смутко / Суспільне

Герой України Дмитро Коцюбайло — легендарний “Да Вінчі” — отримав первинне офіцерське звання “молодший лейтенант”. Про це повідомляє інформаційне агентство Міністерства оборони України АрміяInform.

“23 серпня, з нагоди Дня Державного прапора України та Дня Незалежності України Міністр оборони Олексій Резніков вручив військовослужбовцям Збройних Сил України, представникам Сил безпеки та оборони України відомчі нагороди, вогнепальну зброю, цінні подарунки та привітав захисників і захисниць із присвоєнням військових звань”, — йдеться у повідомленні.

Зокрема, Героя України сержанта Дмитра Коцюбайла, глава оборонного відомства привітав з присвоєнням первинного військового звання офіцерського складу “молодший лейтенант” та вручив погон.

“Да Вінчі” — один з героїв проєкту Суспільного "Командири, до перемоги!"

Раніше президент України Володимир Зеленський присвоїв Дмитру Коцюбайлу звання Героя України.

Дмитро Коцюбайло на псевдо “Да Вінчі” на фронті від початку російсько-української війни. У 2014 році командував взводом добровольців, дістав важке поранення уламком від танкового снаряду в населеному пункті Піски, Донецька область. Після одужання, через 3 місяці реабілітації, повернувся на фронт.

Брав участь в операціях зі звільнення населених пунктів Карлівка, Піски, Авдіївка, а також у боях під Степанівкою, Савур-Могилою, Старогнатівкою, на позиції “Алмази”. Знищив десятки російських опорних пунктів, багато техніки та живої сили в зоні бойових дій у Донецькій області.

Читайте також

Вторгнення Росії в Україну, день 182. Текстовий онлайн

Командири, до перемоги! Військові командувачі, народжені за Незалежності

На початок