Армія РФ продовжує активні дії на Бахмутському та Авдіївському напрямках — Генштаб

Армія РФ продовжує активні дії на Бахмутському та Авдіївському напрямках — Генштаб

Армія РФ продовжує активні дії на Бахмутському та Авдіївському напрямках — Генштаб
Фото: facebook.com/GeneralStaff.ua

Армія РФ продовжує зосереджувати зусилля на встановленні повного контролю над територією Донецької області. А також на утриманні захоплених районів Херсонської, частини Харківської, Запорізької та Миколаївської областей і відновленні боєздатності підрозділів, що зазнали втрат. Про це інформує Генштаб ЗСУ у ранковому зведенні 24 серпня.

Тривають авіаційні та ракетні удари російських окупантів по цивільних об’єктах на території України. У Генштабі закликають не ігнорувати сигналів повітряної тривоги.

На Волинському та Поліському напрямках обстановка залишається без суттєвих змін. Підрозділи збройних сил Республіки Білорусь посилено охороняють ділянки білорусько-українського кордону в Брестській та Гомельській областях.

На Сіверському напрямку армія РФ продовжує утримувати окремі підрозділи Західного військового округу в прикордонних районах Брянської і Курської областей. Військові РФ обстріляли зі ствольної артилерії район населеного пункту Товстодубове Сумської області.

На Слобожанському напрямку військо РФ веде бойові дії, щоб утримати зайняті раніше рубежі.

На Харківському напрямку окупанти обстріляли зі ствольної та реактивної артилерії райони населених пунктів Одноробівка, Карасівка, Борщова, Перемога, Руська Лозова, Замулівка, Базаліївка, Пушкарне, Мосьпанове, Слобожанське, Гусарівка та Чепіль. Військо РФ завдало авіаударів біля Мосьпанового, Гусарівки та Прудянки. Вело повітряну розвідку БпЛА неподалік Дементіївки.

На Слов’янському напрямку окупанти з артилерії обстріляли райони Краснопілля та Мазанівки. Намагалися вести розвідку біля Богородичного. Українські воїни відповіли вогнем і змусили їх тікати.

На Донецькому напрямку армія РФ продовжує ведення активних дій на Бахмутському та Авдіївському напрямках.

На Краматорському напрямку російські військові обстріляли зі ствольної та реактивної артилерії райони Сіверська, Закітного та Роздолівки. Вели повітряну розвідку БпЛА поблизу Званівки та Райгородка.

На Бахмутському напрямку зафіксовано обстріли в районах населених пунктів Бахмут, Соледар, Зайцеве та Білогорівка. Росіяни вели наступальні бої у напрямках Бахмутського та Кодеми. Успіху не мали.

На Авдіївському напрямку військо РФ обстріляло з артилерії різних типів райони Марʼїнки, Пісків, Нетайлового, Красногорівки та Залізного. Завдало авіаудару неподалік Невельського. Вело наступальні бої у напрямку населених пунктів Піски і Невельське. Успіху не мало.

На Новопавлівському напрямку зазнали вогневого впливу райони Костянтинівки та Вугледара.

На Запорізькому напрямку військові РФ обстріляли з різнокаліберної артилерії райони населених пунктів Малі Щербаки, Шевченко, Залізничне, Червоне, Времівка, Ольгівське та Орестопіль. Завдали авіаційних ударів поблизу Ольгівського та Новополя. Вели повітряну розвідку БпЛА біля Щербаків, Степового та Василівки.

На Південнобузькому напрямку військо РФ намагається утримувати зайняті райони та сковувати дії Сил оборони.

Задіяло ствольну та реактивну артилерію для обстрілів районів населених пунктів Степова Долина, Нова Зоря, Таврійське, Засілля, Новомиколаївка, Широке, Кобзарці, Партизанське, Лозове, Біла Криниця, Добрянка, Осокорівка, Потьомкине та Трудолюбівка. Завдало авіаційних ударів біля Потьомкиного та Лозового. Вело повітряну розвідку БпЛА в районах населених пунктів Сухий Ставок та Велике Артакове.

Корабельне угруповання РФ в акваторіях Чорного та Азовського морів блокує цивільне судноплавство в північно-західній частині Чорного моря та вражає військові об’єкти і елементи інфраструктури в глибині території України.

Російські окупанти зазнають втрат на всіх напрямках, де тривають бойові дії.

Читайте також

Вторгнення Росії в Україну, день 182. Текстовий онлайн

На початок