В РФ "добровольчі загони" підняли розцінки, щоб знайти охочих — ISW

В РФ "добровольчі загони" підняли розцінки, щоб знайти охочих — ISW

В РФ "добровольчі загони" підняли розцінки, щоб знайти охочих — ISW
Ілюстративне фото військовослужбовців на плацу. Фото: Getty Images

В РФ продовжують формувати нові добровольчі загони та вербувати добровольців до російських спецслужб. Про це йдеться в аналітичному звіті американского Інституту вивчення війни (ISW). Зокрема, 22 серпня Приморський край оголосив про формування нового ремонтно-обслуговуючого добровольчого батальйону “Арсеньєвський”. Добровольцям пропонують зарплату у кілька тисяч доларів.

За даними аналітиків, батальйон зосередиться на евакуації пошкодженої військової техніки, ремонті пошкодженої техніки та поверненні відремонтованої техніки на передову.

Пов’язане з Кремлем видання “Коммерсант” повідомило, що станом на 22 серпня батальйон уже набрав 140 із 280 запланованих добровольців. Новобранцям віком від 18 до 60 років запропонували одноразову надбавку до вступу в армію в розмірі 300 тис. рублів (близько 4980 доларів США) і місячну зарплату в розмірі 200 тис. рублів (близько 3320 доларів США).

Раніше ISW повідомляв, що в Приморському краї формують добровольчий батальйон морської піхоти “Тигр”, але пропонувалося лише 150 тис. рублів (близько 2490 доларів США) як одноразову надбавку при вступі на військову службу. Республіка Бурятія збільшила розмір одноразової надбавки до 200 000 рублів (близько 3320 доларів США) замість спочатку обіцяних 100 000 (близько 1660 доларів США). Республіка Татарстан також збільшила одноразову надбавку. І цілком імовірно, що ці республіки збільшують свої призовні надбавки через брак новобранців, йдеться в аналітичному звіті.

Інші ключові висновки ISW

  • Російські війська здійснили локалізовані бойові атаки на південний захід і південний схід від Ізюма.
  • Російські війська продовжували наземні атаки на південний схід від Сіверська та на північний схід і південь від Бахмута.
  • Російські війська продовжували спроби просунутися з північної та західної околиць Донецька та здійснили обмежені наземні удари на південний захід від Донецька.
  • Російські війська досягли незначних успіхів на лінії Миколаїв-Херсон.
  • Українська розвідка заявила, що з 1 вересня в "ЛНР" почнуть "загальну мобілізацію".
  • Українські партизани продовжували атакувати російські війська в окупованому Мелітополі.
інститут2
Фото: з сайту ISW

Що відомо

  • ЗСУ відбили наступи окупантів на Бахмутському і Авдіївському напрямках. Зберігається загроза ракетних та авіаційних ударів з території Республіки Білорусь. Про це інформує Генштаб ЗСУ у ранковому зведенні 23 серпня.

Читайте також

Вторгнення Росії в Україну, день 181. Текстовий онлайн

На початок