"Є більш потужні завдання": в РНБО заперечили причетність України до загибелі Дар'ї Дугіної

"Є більш потужні завдання": в РНБО заперечили причетність України до загибелі Дар'ї Дугіної

"Є більш потужні завдання": в РНБО заперечили причетність України до загибелі Дар'ї Дугіної
Олексій Данілов. Фото: УНІАН

Україна не має відношення до загибелі Дар'ї Дугіної — російської журналістки та доньки кремлівського ідеолога Олександра Дугіна: її "прибрало" російське ФСБ за критику дій влади РФ.

Про це заявив секретар Ради національної безпеки та оборони (РНБО) України Олексій Данілов в ефірі "24 каналу".

"Ми не працюємо таким чином. У нас є більш потужні завдання, які виконують наші хлопці й дівчата. До вбивства цієї пані ми не маємо жодного відношення – це робота російських спецслужб, — зазначив Данілов.

За його словами, Дар'я та Олександр Дугіни виступали з невдоволенням щодо темпів проведення "спецоперації", а ФСБ вже сьогодні починає прибирати тих людей, які виступають з критикою.

Читайте також: ФСБ стверджує, що вбивство Дугіної влаштували українські спецслужби

"Там є внутрішні процеси в Російській Федерації – це окрема гілка зі своїм власним поглядом на процеси, які мають відбуватися. Ще раз наголошу, що наші спецслужби до цього не мають ніякого відношення", підкреслив секретар РНБО.

Що відомо

  • Увечері 20 серпня у Підмосков’ї на Можайському шосе в районі селища Великі Вяземи вибухнув автомобіль Land Cruiser Prado, в салоні якого перебувала донька кремлівського ідеолога Олександра Дугіна Дар'я. Жінка загинула на місці, повідомив її знайомий. Соратник Дугіна Петро Лундстерм повідомив, що в автомобілі мав бути сам Дугін – вони збиралися разом повертатися із російського пропагандистського фестивалю.
  • Колишній депутат Держдуми РФ Ілля Пономарьов, якій після відмови у 2014 році визнати анексію Криму Росією виїхав за її межі, заявив, що замах Олександра Дугіна та на його доньку Дар’ю Платонову скоїв партизанський рух "Національна республіканська армія", що діє на території Росії.
  • Очільник "Росспівробітництва" Євген Примаков оголосив полювання на колишнього депутата Держдуми РФ Іллю Пономарьова після його заяви, що до загибелі доньки Дугіна причетний російський партизанський рух.
  • Радник голови Офісу президента Михайло Подоляк наголосив, що Україна не причетна до підриву доньки кремлівського ідеолога Олександра Дугіна Дар’ї та додав, що російські спецслужби почали внутрішньовидову боротьбу.

Читайте також

"Азов" заявив, що жінка, яку підозрюють у вбивстві Дугіної, не має жодного відношення до полку

ООН закликає провести розслідування загибелі Дар'ї Дугіної

На початок