Єрмак анонсував перший документ щодо гарантій безпеки для України

Єрмак анонсував перший документ щодо гарантій безпеки для України

Єрмак анонсував перший документ щодо гарантій безпеки для України
Глава Офісу президента України Андрій Єрмак, 16 серпня 2022 року, Київ, Україна. Фото: Getty Images

Перший документ з міжнародних гарантій безпеки для України може з'явитися вже 29-30 серпня. Про це на брифінгу повідомив голова Офісу президента Андрій Єрмак.

Він зазначив, що українська влада вважає гарантії безпеки дуже важливим питанням і постійно говорить про це з усіма партнерами. Про гарантії йшлося і під час зустрічі Єрмака з радниками глав Естонії, Латвії, Литви, Польщі, Румунії та Угорщини.

"До кінця цього місяця, я думаю, що це 29 або 30 число, ми можемо розраховувати на появу першого документа, рекомендацій по нашій групі з паном Расмуссеном. Над цим документом ми зараз працюємо", — сказав голова ОПУ.

За словами Єрмака, це буде дуже потужний документ.

Що відомо

  • Президент Володимир Зеленський вважає, що договір про мир із Росією має складатися із двох документів, один з яких містив би гарантії безпеки для України.
  • Країнами-гарантами можуть стати Велика Британія, КНР, Польща, США, Франція, Туреччина, Німеччина, Канада, Італія, Ізраїль та Росія. До договору зможуть приєднатися й інші країни. Умова — країни не мають заперечувати вступу України до ЄС, а навпаки, сприяти цьому.
  • Голова ОПУ Андрій Єрмак назвав три ключові блоки гарантій безпеки для України.
Війна. Усі останні новини

Читайте також

Вторгнення Росії в Україну, день 180. Текстовий онлайн

На початок