На Волинь у вересні привезуть додаткову партію вакцини Pfizer

На Волинь у вересні привезуть додаткову партію вакцини Pfizer

На початку вересня на Волинь прибуде додаткове постачання вакцини Pfizer-BioNTech проти коронавірусної хвороби, – повідомила головна спеціалістка управління охорони здоров’я Людмила Рожко під час брифінгу в обласній військовій адміністрації.

Наразі в області, зазначила посадовиця, ще є певна кількість цієї вакцини.

"Також ми забезпечені вакцинами CoronaVac та Johnson & Johnson. Людям похилого віку та тим, хто має супутні захворювання рекомендуємо отримати бустерну дозу", – розповіла Людмила Рожко.

В ОВА додали: наявність щеплення проти COVID-19 є обов’язковою вимогою закордоном, зокрема наявність сертифіката про щеплення дає можливість працевлаштуватися та навчатися.

Що відомо

  • Станом на 11 липня двома дозами вакцини проти COVID-19 на Волині щепили 43 % населення. Бустерну дозу отримали 24 194 волиняни.
  • 11 липня Європейська комісія зауважила про необхідність негайної вакцинації другою додатковою дозою вакцини проти COVID-19. Другі бустерні щеплення можуть бути зроблені після чотирьох місяців з дати попереднього щеплення, але в першу чергу необхідні людям, що зробили вакцинацію понад шість місяців тому.
  • У серпні на Волинь вперше від початку вакцинальної кампанії доставили партію однодозової вакцини проти COVID-19 виробництва Johnson & Johnson. Всього в область привезли 1 230 доз препарату.

Термінові новини читайте в Telegram та Viber Суспільного Луцьк.

На початок