Теракт в мечеті в Афганістані: кількість жертв зросла до 21

Теракт в мечеті в Афганістані: кількість жертв зросла до 21

Теракт в мечеті в Афганістані: кількість жертв зросла до 21
Люди несуть тіло жертви вибуху в мечеті в Кабулі, Афганістан, 18 серпня 2022 р. Фото: AP Photo/Ebrahim Noroozi.

В Афганістані у середу, 17 серпня, під час вечірньої молитви в Кабулі у мечеті прогримів вибух, внаслідок якого загинула щонайменше 21 людина, десятки отримали поранення.

Про це повідомляє Associated Press.

"Внаслідок вибуху бомби в мечеті в столиці Афганістану Кабулі під час вечірньої молитви загинула щонайменше 21 особа, у тому числі відомий священнослужитель, і поранено щонайменше 33 особи, повідомили очевидці та поліція", — йдеться у повідомленні.

Раніше CNN повідомило про десятьох загиблих. Відповідальність за атаку ніхто на себе не взяв. Повідомляється, що серед поранених є кілька дітей.

Речник начальника поліції Кабула Халід Задран повідомив CNN, що вибух спричинив жертви, але не став уточнювати більше. На місці події проводять розслідування силовики, додав він.

Організація охорони здоров'я Emergency повідомила, що щонайменше три людини загинули.

“Після вибуху ми госпіталізували 27 пацієнтів до нашого хірургічного центру для жертв війни в Кабулі, у тому числі п’ятьох неповнолітніх, один із них — 7-річний хлопчик”, — сказав CNN директор служби надзвичайних ситуацій в Афганістані Стефано Соцца.

За його словами, двоє пацієнтів надійшли мертвими, один помер у реанімації.

За словами очевидця, жителя міського району Кхер-Ханна, де була обстріляна мечеть Сіддікія, вибух здійснив терорист-смертник. Убитим священнослужителем був мулла Амір Мохаммад Кабулі, сказав очевидець АР на умовах анонімності. Він додав, що ще понад 30 людей отримали поранення.

Читайте також

Вторгнення Росії в Україну, день 176. Текстовий онлайн

Вибір редакції

На початок