ЗСУ відбили всі спроби наступу військових РФ на Бахмутському напрямку — Генштаб

ЗСУ відбили всі спроби наступу військових РФ на Бахмутському напрямку — Генштаб

ЗСУ відбили всі спроби наступу військових РФ на Бахмутському напрямку — Генштаб
Особовий склад підрозділів Сил територіальної оборони ЗСУ. Фото: УНІАН

Збройні сили Україні відбили всі спроби наступу російських військових на Бахмутському напрямку, інформує у вечірньому зверненні за 17 серпня Генштаб.

За даними військових, на Сіверському напрямку російські військові вдосконалюють фортифікаційне обладнання позицій.

На Харківському напрямку противник спробував прорвати оборону українських військ у напрямках населених пунктів Леб’яже та Базаліївка, успіху не мав, відійшов.

На Слов’янському напрямку російські військові намагалися просунутися у напрямках Новодмитрівки та Мазанівки, успіху не мали і відійшли.

На Краматорському напрямку окупанти штурмовими діями безуспішно намагалися покращити тактичне положення у напрямку населеного пункту Веселе.

На Бахмутському напрямку українські військові відбили усі спроби окупантів покращити тактичне положення підрозділів в районах населених пунктів Білогорівка, Соледар, Бахмутське, Кодема, Зайцеве та Майорськ.

На Авдіївському напрямку російські військові мали частковий успіх у напрямку населеного пункту Опитне. Окупанти здійснили безуспішну спробу просунутися у напрямку Шевченкового та мають частковий успіх у напрямку Новомихайлівки.

"На Південнобузькому напрямку противник продовжує зосереджувати зусилля на утриманні зайнятих позицій та недопущенні створення Силами оборони сприятливих умов для переходу у контрнаступ. Застосуванням наявних вогневих засобів намагається завдати максимальних втрат нашим підрозділам уздовж лінії зіткнення. Не припиняє ведення повітряної розвідки безпілотними літальними апаратами", — йдеться у зведенні Генштабу.

Також військові РФ намагалися покращити тактичне положення у напрямку Білогірки. Українські військові відкинули їх на попередні позиції.

В акваторіях Чорного та Азовського морів в готовності до застосування високоточної зброї перебувають два носії крилатих ракет морського базування.

Також у Генштабі повідомили, що вони фіксують збільшення фактів саботажу в російській армії, особливо коли це стосується наступальних дій.

Війна. Усі останні новини
На початок