Луцький центральний пункт допомоги переїжджає на нову локацію

Луцький центральний пункт допомоги переїжджає на нову локацію

Луцький центральний пункт допомоги переїжджає на нову локацію
Суспільне Луцьк

Луцький центральний пункт допомоги, який з лютого був розташований у приміщенні Волинського обласного музично-драматичного театру, змінює місце та графік роботи. Про це сказано на сайті Луцької міської ради.

Гуманітарну допомогу можна приносити в приміщення Палацу учнівської молоді, що на вулиці Шопена, 18 (ліве крило). Пункт збору працюватиме тричі на тиждень – у понеділок, середу та четвер з 9:00 до 18:00.

Щодо видачі гуманітарної допомоги для військових та підрозділів територіальної оборони, то вона буде відбуватися у визначені дні та години.

Що відомо

  • З вересня Волинський облмуздрамтеатр, у приміщенні якого з лютого цього року був розташований міський центральний пункт допомоги, відновлює показ вистав для глядачів і відкриває 83-ій театральний сезон, – сказано на Facebook-сторінці закладу.
  • З 26 лютого у Луцьку запрацювали сім пунктів для збору товарів першої необхідності, серед яких – центральний пункт збору в приміщенні обласного музичного драмтеатру на Театральному майдані, який працював з 8:00 до 20:00.
  • Станом на 17 липня з центрального пункту допомоги в Луцьку від початку повномасштабного вторгнення російський військ в Україну відправили понад 650 тонн гуманітарної допомоги у різні області, підрозділи тероборони та військові частини.

Термінові новини читайте в Telegram та Viber Суспільного Луцьк.

На початок