Засновник Amazon за час пандемії збільшив свої статки на 24 мільярди доларів

Засновник Amazon за час пандемії збільшив свої статки на 24 мільярди доларів

Засновник Amazon за час пандемії збільшив свої статки на 24 мільярди доларів
.

Керівник компанії Amazon та найбагатша людина світу Джефф Безос збільшив свої статки на 24 мільярди доларів через здорожчання акцій його компанії на тлі стрімкого зростання попиту на онлайн-покупки.

За даними Bloomberg Index Billionaires, після здорожчання акцій Amazon 14 квітня на 5,3% статки Безоса, який володіє 11% акцій компанії, зросли до 138 мільярдів доларів, повідомляє BBC. При цьому добове збагачення підприємця склало 6,4 мільярда доларів.

Котирування акцій Amazon зросли через збільшення кількості інтернет-покупок людьми, які змушені лишатися вдома під час пандемії COVID-19. Станом на 15 квітня вартість однієї акції компанії сягнула рекордних 2283 доларів, повідомляє Forbes. Із початку року вони здорожчали на 20%, що значно перевищує середній показник за індексом S&P 500, що за аналогічний період впав більш ніж на 12%.

Для того, щоб впоратися зі зростанням попиту, Amazon наймає тисячі додаткових працівників. Водночас, компанію піддають критиці через недостатній рівень захисту її працівників від поширення коронавірусу.

Що відомо

  • У Всесвітній організації охорони здоров'я вважають, що коронавірус COVID-19 буде переслідувати людство "доволі довгий час".
  • 25 березня уряд вирішив ввести режим надзвичайної ситуації по всій території України та продовжив карантин до 24 квітня.
  • За порушення карантину передбачені штрафі від 17 тисяч гривень.
  • Світ вдається до нових заходів, щоб зупинити пандемію коронавірусу.
  • Станом на 15 квітня у світі зареєстровано майже 2 мільйони хворих на коронавірус, понад 470 з яких померли.
  • Суспільне зібрало все, що стосується святкування Великодня в Україні в умовах карантину.

На початок