Військові Нової Зеландії тренуватимуть бійців ЗСУ

Військові Нової Зеландії тренуватимуть бійців ЗСУ

Військові Нової Зеландії тренуватимуть бійців ЗСУ
. Міністр оборони Хон Піні Енаре, нагороджений Хрестом Вікторії Віллі Апіата та командувач Об’єднаними силами Нової Зеландії контр-адмірал Джим Гілмор, архівне фото: NZ Defence Force

Нова Зеландія направляє ще 120 військовослужбовців Новозеландських сил оборони до Великої Британії для допомоги у навчанні українських військових.

Про це йдеться у повідомленні на сайті уряду Нової Зеландії.

Вони приєднаються до інших країн-партнерів у зусиллях Великої Британії щодо навчання 10 000 українських військовослужбовців.

Це доповнює 30 військовослужбовців, направлених у травні для навчання українських військових управлінню артилерією. Зазначається, що тренування бійців ЗСУ є частиною низки дій новозеландського уряду, яка включає фінансову підтримку на суму понад 40 мільйонів доларів та запровадження санкцій щодо 840 фізичних та юридичних осіб.

Дві навчальні групи тренуватимуть український особовий склад веденню бойових дій на передовій, зокрема поводженню зі зброєю, першій медичній допомозі та іншим навичкам.

"Нова Зеландія чітко заявила, що ми продовжуватимемо відповідати на заклик України щодо практичної підтримки, оскільки вони захищають свою батьківщину та народ від невиправданого вторгнення Росії", — заявила прем’єр-міністерка Джасінда Ардерн.

Що відомо

  • Раніше Генштаб ЗСУ повідомив, що особовий склад полку Королівських повітряних сил ЗС Сполученого Королівства проведе тренування 10 тисяч українських військових у Великій Британії.
Війна. Усі останні новини

Читайте також

Вторгнення Росії в Україну, день 173. Текстовий онлайн

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

На початок