Патріотичний забіг у пам'ять про загиблих воїнів у Луцьку проведуть онлайн

Патріотичний забіг у пам'ять про загиблих воїнів у Луцьку проведуть онлайн

Патріотичний забіг у пам'ять про загиблих воїнів у Луцьку проведуть онлайн
Патріотичний забіг у Луцьку, серпень 2021 року. Фото: Суспільне Луцьк

Цьогорічний патріотичний легкоатлетичний забіг "Шаную воїнів, біжу за Героїв України" в Луцьку в цілях безпеки відбудеться в онлайн форматі. Про це повідомили в обласному управлінні у справах молоді та спорту.

Учасники, які зареєструються до участі в забігу, зможуть пробігти обрану дистанцію з 24 серпня до 25 вересня. Зареєструватися на забіг можна до 19 вересня онлайн.

Кожен учасник бігтиме на вибір два, п'ять або 10 кілометрів за одного з загиблих героїв України. Маршрут забігу, його складність та безпечність у своєму місті обирає кожен учасник самостійно, а також самостійно несе відповідальність за своє здоров’я, – зазначили в управлінні.

Довідково: "Шаную воїнів, біжу за Героїв України" – традиція щорічного вшанування пам’яті полеглих воїнів. Забіг у 2018 році започаткував батько загиблого Героя російсько-української війни, "кіборга" Олексія Дурмасенка. Захід присвячений Дню пам'яті захисників України, що загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, який відзначають щороку 29 серпня.

Що відомо

  • У 2020 році на Всеукраїнський патріотичний забіг з легкої атлетики в пам’ять про загиблих воїнів "Шаную воїнів, біжу за Героїв України" зареєструвалися 360 учасників різного віку. Торік бігли дистанцію 1 200 метрів у рамках забігу 327 волинян: наймолодшому учаснику забігу було чотири роки, найстаршому – 70 років.

Термінові новини читайте в Telegram та Viber Суспільного Луцьк.

На початок