Куди звертатися дітям, які зазнали насильства

Куди звертатися дітям, які зазнали насильства

Ексклюзивно
Куди звертатися дітям, які зазнали насильства

Випадки домашнього насильства, на жаль, не рідкість. Про те, куди може звернутися дитина, коли вона зазнала скрути, відчуває на собі насильницькі дії або ж психологічне насильницьке ставлення до себе в інтерв'ю Тетяні Трощинській розповіла координаторка гарячої лінії для дітей Ла Страда Україна Альона Кривуляк в ефірі "Радіо культура".

У переважній більшості громадська організація Ла Страда Україна працювала з дорослим населенням, зокрема з жінками, які постраждали від торгівлі людьми, від домашнього насильства. Тим не менше, на гарячу лінію для дорослих телефонували і діти, тому і виникла ідея зробити окремо саме дитячу гарячу лінію.

Були, наприклад, питання, які стосувалися непорозумінь з вчителем чи конфліктів з батьками, як такого насильства немає, але є певна недовіра, дитина не завжди знає, як відреагувати на ту чи іншу ситуацію, проблема першого кохання, юнацької закоханості. Потрібно було створювати щось для підтримки дітей, — розвовіла Кривуляк.

Національна дитяча гаряча лінія запрацювала з січня 2013 року, а після приїзду одного телеканалу та масштабного сюжету про їх діяльність, вони прийняли шалену кількість дзвінків від дітей, які говорили: "Серйозно, в Україні таке є? І це правда безкоштовно". Проте не обійшлося без перешкод.

"Звичайно, ложку дьогтю нам внесли дорослі – вони взагалі не розуміли, навіщо це створено, хто це придумав і що зараз ми будемо розповідати дітям про їхні права, а краще б розказували про їхні обов’язки. Втім, для дітей це ресурс, який їм дуже підходить", -

Номери гарячої лінії для дітей: 116 111 (безкоштовний з будь-якого мобільного оператора на території України), 0800500225 (безкоштовно з будь-якого мобільного і стаціонарного на території України).

Як пояснити дорослим, навіщо ця лінія дітям

Національна дитяча гаряча лінія створена для дітей та дорослих, чиї запити стосуються дітей, тобто для батьків, вчителів та будь-яких небайдужих дорослих, які знають, що в дитини щось відбувається, але не знають, як цим дітям допомогти. Коли Ла Страда спілкується з дітьми, основний меседж не в тому, щоб показати, яка вона крута, мовляв, звертайтеся лише сюди.

"Є діти, які заплуталися, – вони зверталися до батьків або до когось з інших дорослих зі своєю проблемою, яка, можливо, на погляд дорослих видалася абсолютно безглуздою. А для дитини це могла бути проблема всього життя. Через те, що свого часу батьки могли не почути, не звернути увагу, не сказати кілька слів підтримки, дитина закривається і більше не звертається до батьків, а вирішити цю проблему самостійно вона не може, тому і шукає інші ресурси. Ми є таким ресурсом, але ми показуємо дітям, як налагодити спілкування з батьками, як підійти до них та розказати про те, що їх турбує", – пояснює Кривуляк.

Хто працює з дітьми

На зміні одночасно працюють психолог, юрист, соціальний працівник. Абсолютно всі консультанти мають деякі психологічні навички, так само всі психологи мають обов'язково знати базове законодавство в питаннях булінгу, насильства, жорстокого поводження з дітьми, тому що це найбільш топові питання, з якими звертаються діти.

Дзвінки стосовно жорстокого поводження з дітьми

Дзвінки, які стосуються насильства та жорстокого поводження з дітьми, за статистикою, становлять чверть усіх дзвінків, які надходять на гарячу лінію.

Коли гаряча лінія приймає такі звернення, вона обов’язково пише офіційні листи до поліції і до служб у справах дітей. Існують стандартні операційні процедури взаємодії Національної гарячої лінії з відповідними державними структурами у випадках, якщо телефонує дитина, яка перебуває у складних життєвих обставинах.

Залежно від того, де відбувається ситуація насильства, наприклад, вдома, тоді повідомляється підрозділ Ювенальної превенції і підрозділ Служби у справах дітей. Якщо це відбувається в школі, то, відповідно, повідомляється відділ освіти, де відбувається ця ситуація.

Якщо дитина саме зараз є свідком злочину, основна задача гарячої лінії – заспокоїти дитину, надати їй психологічну підтримку. Одночасно, з’ясовується, що відбулося, що дитина побачила, які конкретно дії були вчинені проти самої дитини, якщо це потенційний випадок насильства або торгівлі дітьми, то тієї ж години, служба пише офіційні звернення.

"Оскільки офіційні звернення, з одного боку, це довга офіційна процедура, – служби мають 30 днів на те, щоб зреагувати. На щастя, Ла Страда має тісні зв’язки з впливовими міністерствами і перед офіційним звернення, служба просто телефонує та повідомляє про ситуацію. Це все відбувається оперативно. Якщо це ситуація домашнього насильства, коли дитина боїться повертатися додому, гаряча лінія разом з дитиною розшукують певний ресурс, куди вона може піти, щоб не робити ситуацію ще більш глибинно проблемною для дитини. Можливо, є бабуся та дідусь, хрещені чи сусіди", – розповіла координаторка гарячої лінії.

З якими проблемами звертаються

1. Тема ризиків, з якими діти стикаються в інтернеті. Діти не завжди знають правила безпеки в інтернеті, але хочуть ним користуватися. Питання, які стосуються кібербулінгу, секстингу, грумінгу (коли часто дорослі чоловіки, які в інтернет-просторі кажуть, що вони є підлітками і знайомляться з дітьми та в реальному житті хочуть використати їх для своїх сексуальних цілей).

2. Дорослі звертаються найчастіше з питанням щодо налагодження стосунків з дитиною-підлітком.

3. Питання насильства та жорстокого поводження з дітьми. Діти бояться та не хочуть, щоб про це дізнався хтось інший. Тому принцип конфіденційності та анонімності дуже важливий для дітей.

4. Телефонують просто небайдужі люди, які стали свідками насильства над дітьми.

Чому та як варто звертатися на гарячу лінію

Якщо дитина боїться телефонувати на гарячу лінію, то вона може написати в інстаграмі. Спершу довірливі стосунки встановлюються на сторінці, а потім переважна більшість сама передзвонює, тому що вони зрозуміли, що є можливість, що їх почули. Коли діти телефонують розгублені та не знають, з чого почати, починає гаряча лінія. Кожне слово, яке говорить дитина, дуже важливе, адже воно може містити великий пласт інформації.

Два базових принципа роботи: анонімність та конфіденційність. Гаряча лінія не бачить номер, з якого телефонує дитина. Якщо дитина сама не скаже, то гаряча лінія не знає, з якого населеного пункту надходить дзвінок. Щодо імені, то віриться на слово та називають дитину тим іменем, яким вона представляється.

Принцип конфіденційності може порушуватися у випадках, які стосуються насильства та жорстокого поводження з дітьми. Але дітей до цього готують, кажучи, що це порушення прав дитини і це не можна терпіти. Але принцип анонімності є непорушним у будь-якому випадку.

Категорії
ПолітикаЕкономікаКультураСвітСпортВідеоПодіїТоп дняПриродаРегіониСтильДітиНаукаТехнологіїУрбаністикаЇжаДомашні твариниЛюди