Третій Vcentri HUB: У Голосіївському районі облаштували безкоштовний громадський простір

Третій Vcentri HUB: У Голосіївському районі облаштували безкоштовний громадський простір

У Голосіївському районі запрацював третій у столиці громадський простір Vcentri HUB, де, зокрема, переселенці отримуватимуть безплатні консультації.

Це місце для комунікації влади, громади, неурядових організацій та соціально відповідального бізнесу. Він мав відкритися у березні, але завадила війна – кажуть у пресслужбі КМДА.

Загальна площа Vcentri HUB Голосіївського району – майже 215 квадратних метрів. Він зможе вміщати близько 70 осіб. Приміщення розділене на кілька зон: основний великий зал, дитяча кімната, коворкінг-зона і конференц-кімната.

"Війна виявила ефективність наших хабів Шевченківського та Оболонського районів із неочікуваного боку – вони стали тим місцем, де волонтери могли організовувати гуманітарну допомогу для постраждалих від війни. А сьогодні в них проводяться різні заходи, які спрямовані на підтримку вимушених переселенців", – зазначила заступниця голови КМДА Марина Хонда.

За два роки там було проведено 1183 заходи, 80% з яких ініціювали представники інститутів громадянського суспільства. Відвідали HUB майже 18 тисяч осіб. В планах - облаштувати Vcentri HUB у кожному районі столиці, – йдеться у повідомленні КМДА.

Що відомо

  • У Києві з 24 червня і щоп’ятниці люди, які через війну змушені були залишити свої домівки, зможуть отримувати безплатну консультацію з різних питань. Зокрема, щодо працевлаштування, юридичну та психологічну допомогу.
  • Фахівці допомагають людям літнього віку опанувати, зокрема основи комп’ютерної грамотності, навчаються як сплатити комунальні послуги за допомогою інтернету та навчаються користуватися додатками на смартфоні ("Дія", "Київ Цифровий", "HELSI").

Читайте також

Вторгнення Росії в Україну, день 168. Текстовий онлайн

Підписуйтесь на розсилку Суспільного – головні новини та тексти тижня в одному листі.

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

На початок