Мінцифра прокоментувала блокування акаунта Асоціації захисників Азовсталі

Мінцифра прокоментувала блокування акаунта Асоціації захисників Азовсталі

Мінцифра прокоментувала блокування акаунта Асоціації захисників Азовсталі
Міністр цифрової трансформації Михайло Федоров, фото: Єлизавета Серватинська / Суспільне

Міністерство цифрової трансформації звернулось до корпорації Meta у зв’язку із блокуванням акаунта Асоціації захисників Азовсталі у соціальній мережі Instagram.

Про це на своєму Telegram-каналі повідомив міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров.

"Сьогодні отримав звернення від Асоціації захисників Азовсталі про блокування акаунта в Instagram. Наша команда вже звернулася з листом до Meta із запитом розблокувати сторінку", — зазначив посадовець.

За його словами, у Meta направили листи щодо заблокованої сторінки голови асоціації та п’яти інших сторінок, пов’язаних з "Азовом".

"Сторінки українських захисників не мають блокуватися. Чекаємо на оперативну реакцію команди Meta. Сподіваємося, скоро компанії вдасться комплексно змінити підходи до модерації контенту та розв'язати проблему масових блокувань українських користувачів. Світ має знати правду про війну в Україні", — підкреслив міністр.

Раніше стало відомо, що соціальна мережа Instagram, яка входить до складу корпорації Meta, з невідомих причин заблокувала сторінку Асоціації родин захисників "Азовсталі", на якій містилась інформація про захисників Маріуполя. Асоціація заявила, що обурена і розчарована таким рішенням соцмережі.

Війна. Усі останні новини

Читайте також

Вторгнення Росії в Україну, день 167. Текстовий онлайн

Підписуйтесь на розсилку Суспільного – головні новини та тексти тижня в одному листі.

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

На початок