На Волинь надійшла чергова партія вакцини Pfizer проти COVID-19

На Волинь надійшла чергова партія вакцини Pfizer проти COVID-19

31 липня в область надійшло 5 850 доз вакцини Pfizer, – розповів Суспільному керівник обласного управління охорони здоров'я Юрій Легкодух.

Окрім цього в області є 36 тисяч доз вакцини CoronoVac, 11 тисяч з яких вже розвезені по медичних закладах Волині.

"Якщо проводити вакцинальну кампанію, то ми всім забезпечені. Обіцяють нам вакцину Johnson & Johnson, наступного місяця. Скільки зайде на Волинь і яка буде потреба, поки не знаємо", – говорить Юрій Легкодух.

З його слів, за останній тиждень в області вакцинувалося понад 500 людей, кількість охочих вакцинуватися волинян зменшується.

За даними завідувачку відділу обласного центру контролю та профілактики хвороб Валентини Хомутінкіної, минулого тижня в області на COVID-19 захворіли 59 людей, один пацієнт помер.

"В основному хворіють дорослі люди. Згідно з дослідженнями, які проводять лабораторії, в області відмічається циркуляція Омікрону", – каже Валентина Хомутінкіна.

Що відомо

  • В Україні є достатньо вакцини проти коронавірусу. Зараз для імунізації використовують вакцину від виробників Pfizer і Coronovac. Про це Суспільному розповів керівник Національної програми імунізації Центру громадського здоров’я Олександр Заіка. За словами посадовця, зараз в Україні працюють доступні платформи вакцинації, які були і до 24 лютого. МОЗ запровадило необхідність введення другої бустерної дози.

Термінові новини читайте в Telegram та Viber Суспільного Луцьк.

На початок